Kuba Wojewódzki zapytał Mrozu o ideał kobiety. I przy okazji wygadał się, jaki jest jego własny. Renulce może się nie spodobać

Kuba Wojewódzki zdradził, jaki jest jego ideał kobiety. Renulce może się nie spodobać

Mrozu pojawił się u Kuby Wojewódzkiego przy okazji promocji swojej nowej płyty, "Zew". Starannie unikał opowiadania o życiu prywatnym i nie dał się namówić na zwierzenia dotyczące jego niegdysiejszego związku z Mariną Łuczenko, obecnie Szczęsną.

Nie gadajmy o tym, bo to nie ma nic wspólnego z tą płytą - powiedział tylko.

Wojewódzki postanowił odpuścić... i zapytał swojego gościa o jego ideał kobiety.

Taki, który jest najbardziej kompatybilny ze mną i z którym mam... - zaczął Mrozu, ale Wojewódzki nie pozwolił mu skończyć.
Kobiety, pytam. Nie ma kobiet "kompatybilnych".

Mrozu, żeby kontynuować, musiał zebrać myśli.

Nie ma jakiegoś schematu... Wydaje mi się, że albo płyniesz i masz chemię z druga osobą albo nie.

Ta odpowiedź także nie spodobała się Wojewódzkiemu. Żeby jakoś zachęcić Mrozu do zwierzeń, sam się zaczął zwierzać.I opowiedział, jaki jest jego własny ideał kobiety.

Mówisz jak dzieciak. Nie ma chemii. Jest tylko fizyka. Mój ideał kobiety to jest taka, której nigdy nie boli głowa, mało mówi i nie chce jeździć moimi samochodami. I to jest perfekcyjna kobieta.

Coś nam się wydaje, że Renulka może zakwestionować każdy z tych trzech punktów. A Mrozu? W końcu wyznał, jaka według niego jest kobieta idealna.

Taka z którą się i pośmieję i popłaczę i pobawię i w której mam wsparcie. Może mówię banalne rzeczy, ale taka jest prawda - powiedział.

Kiedy na koniec Wojewódzki chciał go namówić na choćby szczątkowe zwierzenia o jego aktualnej dziewczynie, Mrozu również zdecydowanie odmówił. Nie chciał nawet zdradzić jej imienia. I choć wielu osobom Mrozu wciąż kojarzy się jako były partner Mariny, to od ich rozstania minęło już ponad 6 lat.

JZ

Więcej o:
Komentarze (2)
Kuba Wojewódzki zapytał Mrozu o ideał kobiety. I przy okazji wygadał się, jaki jest jego własny. Renulce może się nie spodobać
Zaloguj się
  • Gość: Doris

    Oceniono 6 razy 6

    Mrozu mega artysta, dobrze, że się okleił od Mariny i ma nową dziewczyne z którą się nie afiszuje, szacunek za to

  • Gość: Wojtek Wroc

    Oceniono 1 raz 1

    "Kuba Wojewódzki zapytał Mrozu" , "Żeby jakoś zachęcić Mrozu" - to się jednak odmienia raczej Mroza, Mrozem, Mrozowi. To brzmi trochę jak rozmawiałem z Rychu (od Rysiek). Będzie rozmawiałem z Rychem itp....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX