Eugeniusz z "Rolnik szuka żony" dał kosza Liliannie. Internauci bez litości: Dla pana chciała zostawić chorą mamę

Eugeniusz, najstarszy z bohaterów programu "Rolnik szuka żony", najpierw wybrał Liliannę, a potem dał jej kosza. Internauci nie mieli dla niego litości.

Eugeniusz z programu " Rolnik szuka żony " z początku wydawał się wielkim szczęściarzem. Każda z trzech kobiet szczerze rywalizowała o jego względy. Wybrał Liliannę, piękną i delikatną blondynkę, która była autentycznie zauroczona szarmanckim i dystyngowanym rolnikiem. Rozpaczliwie dopominała się o najsłabszą choćby deklarację ze strony Eugeniusza. Ten jednak dał jej kosza. Tłumaczył potem, że związek "skomplikowałby mu życie", a on przecież "nikomu nic nie obiecywał".

Internauci nie mieli jednak dla niego taryfy ulgowej. Rolnikowi tęgo dostało się od nich za to, ze najpierw dał Liliannie nadzieję, a potem brutalnie jej pozbawił.

Kibicowałam Panu na początku a teraz zastanawiam się po co Pan przyszedł do tego programu skoro nie szuka Pan stałego związku? Po kilku odcinkach zrobił się Pan okropnie oschły i zadufany. Szkoda w tym wszystkim Pani Liliany, która się zaangażowała.
Jestem ogromnie rozczarowana. Od początku panu kibicowałam, bo uwierzyłam, że jest pan dżentelmenem. A okazało się, że tak nie jest. Współczuję pani Liliannie, która zaakceptowała pana z wadami. Bo chciała kochać i być kochana. Chciała stworzyć udany z wiązek. Ciepło domowego ogniska. To dla pana chciała zostawić chorą mamę i przeprowadzić się do pana. A pan tego nie docenił. Jej pan nie docenił. Nie pokochał. Nie zaproponował wspólnego życia. Abyście nie byli już samotni. Skoro chce pan być sam to nie trzeba było zgłaszać się do tego programu. Co teraz ma zrobić pani Lilianna? Uwierzyła panu, zaufała. Jak ma dalej żyć...

Takich wpisów są dziesiątki. Żeby było ciekawiej, na kilka dni przed emisją ostatniego odcinka, w którym dał Liliannie kosza, napisał na Facebooku:

No może i znalazłem...

Lilianna ze wszech miar miała prawo spodziewać się po Eugeniuszu większego zaangażowania. Niestety, Eugeniusz wybrał swoje dotychczasowe życie.

alex

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

Więcej o: