Jak Przetakiewicz podziękowała Kulczykowi i kto z kim się bawił. Kulisy pokazu La Manii!

Działo się!

Każdy, kto się liczy, po prostu musiał tam być. Mieliśmy wrażenie, że śmietanka towarzyska z Balu TVN przeniosła się na La Manię :) Kulczyk, Lubomirscy, Krauze, Niemczyccy to tylko niektóre z osób z listy najbogatszych Polaków, które przyszły pogratulować Joannie Przetakiewicz. Oczywiście najgorętszych nazwisk show-biznesu także nie zabrakło.

Pokaz La Mania.Pokaz La Mania. KAPIF

Pokaz, jak to zawsze bywa, zaczął się z opóźnieniem - ponad półgodzinnym. Ale warto było czekać. Po 22 zgasły wszystkie światła. Na okrągłym wybiegu z kłębów dymu wyłoniła się zawieszona na linie, ubrana na biało tancerka, która z każdą sekundą krążyła coraz wyżej nad wybiegiem i widownią, by w końcu zniknąć pod kopułą Ufficio Primo.

Joanna Przetakiewicz.Joanna Przetakiewicz. KAPIF

Na koniec pokazu przemówiła Joanna Przetakiewicz. Podziękowała sponsorom, zwłaszcza tym, dzięki którym La Manię można kupić w Londynie i Mediolanie. Ale najważniejsze podziękowania zostawiła na koniec:

Chciałabym z tego szczególnego miejsca złożyć podziękowania mojemu partnerowi życiowemu. Janku, dziękuję za wiarę, za wsparcie, za wiarę we mnie i w moje przedsięwzięcia. Zawsze powtarzałeś mi, że trzeba latać wysoko, bo z góry wszystko lepiej widać. I że marzenia trzeba spełniać. Z twoim wsparciem to robię.

Po tym zaprosiła wszystkich gości do zabawy. W rozmowie z Plotek.pl wyznała, że przygotowania do pokazu trwały 3 miesiące - Joanna Przetakiewicz i jej zespół pracowali od rana do wieczora, aby mieć pewność, że pokaz będzie na światowym poziomie. I był. Byliśmy pod wrażeniem!

Pokaz La Mania.Pokaz La Mania. KAPIF

Tak wyglądał finał pokazu - na modelki spadł deszcz złotego confetti - w kształcie skrzydeł feniksa. Bo właśnie "Kobieta-feniks" to hasło najnowszej kolekcji La Manii. Ma ono nawiązywać do kobiecej siły i energii.

A na after party nadrabiano zaległości towarzyskie. Tomasz Karolak rozmawiał z Kate Rozz, Jan Kulczyk (i jego dwóch ochroniarzy) z Ryszardem Krauze, Kinga Rusin świetnie bawiła się z żoną Piotra Kraśki, Karoliną Ferenstein, a Kaja Śródka z Pati Sokół. Ola Kwaśniewska radośnie powitała Dominikę Kulczyk-Lubomirską.

Ola Kwaśniewska i Dominika Kulczyk-Lubomirska.Ola Kwaśniewska i Dominika Kulczyk-Lubomirska. KAPIF

To był pokaz na światowym poziomie!

Jax

Więcej o: