Michał Wiśniewski ZNOWU wziął ślub! Kto pojawił się na imprezie?

Celebryci i ludzie show-biznesu tłumnie przybyli na ślub lidera grupy Ich Troje.

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner

Tajner Idzik Dominika, Wisniewski Michal

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner, mimo wielu przeszkód, powiedzieli sakramentalne "tak". Uroczystość odbyła się w Puszczy Piskiej na Mazurach. Dla Dominiki to drugi, a dla Wiśniewskiego już czwarty ślub. Trzeba przyznać, że za każdym razem wokalista wchodził w nowy związek z wielką pompą. Tak stało się i tym razem. Do Hotelu "Jabłoń" przyjechało wiele znanych osób związanych z polskim show-biznesem. Cóż, pogoda dopisała, wszystko odbyło się bez niespodzianek, a para wyglądała na szczęśliwą.

Apoloniusz Tajner

Tajner Idzik Dominika, Tajner Apoloniusz tata ojciec

Zgodnie z tradycją, pannę młodą do ołtarza poprowadził ojciec. Apoloniusz Tajner dumnie kroczył z piękną córką. Prezes Polskiego Związku Narciarskiego był wyraźnie wzruszony.

Nina Terentiew i Tomisław Tajner

Terentiew Nina, Tajner Tomis?aw

Tuż za nowożeńcami zajęli miejsca Nina Terentiew i Tomisław Tajner, którzy byli świadkami na ślubie Wiśniewskiego. Caryca telewizji jest bardzo ważną osobą dla Wiśniewskiego. To jej muzyk zawdzięcza szybki rozwój kariery. Świadkiem panny młodej był jej brat - skoczek narciarski.

 

Marta Grycan

Grycan Marta maz

Na uroczystości nie mogła zabraknąć również Marty Grycan z mężem. To właśnie Marta Grycan zaprojektowała suknię, w której pojawiła się Dominika Tajner. Dość odpowiedzialne zadanie. W końcu w dniu ślubu, oczy wszystkich gości są zwrócone na pannę młodą, która ma wyglądać olśniewająco. Ocenę, jak wyglądała panna młoda, pozostawiamy Wam.

Grycan również przyłożyła wiele starań do swojego wizerunku. Jej misternie ułożona fryzura nie mogła zostać niezauważona... A jakie miała okulary!

Jacek Łągwa z partnerką

Lagwa Jacek partnerka

Na ślubie kolegi nie zabrakło również Jacka Łągwy z zespołu ich Troje. Muzyk pojawił się na Mazurach z partnerką.

Ewa Wachowicz

Wachowicz Ewa

Wśród zaproszonych gości znalazła się również Ewa Wachowicz. Była Miss Polonia tryskała optymizmem. Na imprezie bawiła się wspaniale.

Alicja Węgorzewska z mężem

Wegorzewska Alicja maz

Michał Wiśniewski nie zapomniał również o polskiej divie - Alicji Węgorzewskiej. Węgorzewska na uroczystości pojawiła się ze swoim mężem. Trzeba przyznać, że para prezentowała się naprawdę świetnie. Artystka wybrała na tę okazję długą, zwiewną, kolorową suknię, bardzo w swoim stylu... Bardzo specyficznym...

Marcin Mroziński

Mrozinski Marcin

Marcin Mroziński na ślub przyszedł z partnerką. Mieli miny, jakby spotkali kogoś, kogo nie chcieli. Jak wam się podoba ta para?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.