Michał Wiśniewski ZNOWU wziął ślub! Kto pojawił się na imprezie?

Celebryci i ludzie show-biznesu tłumnie przybyli na ślub lidera grupy Ich Troje.

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner

Tajner Idzik Dominika, Wisniewski Michal

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner, mimo wielu przeszkód, powiedzieli sakramentalne "tak". Uroczystość odbyła się w Puszczy Piskiej na Mazurach. Dla Dominiki to drugi, a dla Wiśniewskiego już czwarty ślub. Trzeba przyznać, że za każdym razem wokalista wchodził w nowy związek z wielką pompą. Tak stało się i tym razem. Do Hotelu "Jabłoń" przyjechało wiele znanych osób związanych z polskim show-biznesem. Cóż, pogoda dopisała, wszystko odbyło się bez niespodzianek, a para wyglądała na szczęśliwą.

Apoloniusz Tajner

Tajner Idzik Dominika, Tajner Apoloniusz tata ojciec

Zgodnie z tradycją, pannę młodą do ołtarza poprowadził ojciec. Apoloniusz Tajner dumnie kroczył z piękną córką. Prezes Polskiego Związku Narciarskiego był wyraźnie wzruszony.

Nina Terentiew i Tomisław Tajner

Terentiew Nina, Tajner Tomis?aw

Tuż za nowożeńcami zajęli miejsca Nina Terentiew i Tomisław Tajner, którzy byli świadkami na ślubie Wiśniewskiego. Caryca telewizji jest bardzo ważną osobą dla Wiśniewskiego. To jej muzyk zawdzięcza szybki rozwój kariery. Świadkiem panny młodej był jej brat - skoczek narciarski.

 

Marta Grycan

Grycan Marta maz

Na uroczystości nie mogła zabraknąć również Marty Grycan z mężem. To właśnie Marta Grycan zaprojektowała suknię, w której pojawiła się Dominika Tajner. Dość odpowiedzialne zadanie. W końcu w dniu ślubu, oczy wszystkich gości są zwrócone na pannę młodą, która ma wyglądać olśniewająco. Ocenę, jak wyglądała panna młoda, pozostawiamy Wam.

Grycan również przyłożyła wiele starań do swojego wizerunku. Jej misternie ułożona fryzura nie mogła zostać niezauważona... A jakie miała okulary!

Jacek Łągwa z partnerką

Lagwa Jacek partnerka

Na ślubie kolegi nie zabrakło również Jacka Łągwy z zespołu ich Troje. Muzyk pojawił się na Mazurach z partnerką.

Ewa Wachowicz

Wachowicz Ewa

Wśród zaproszonych gości znalazła się również Ewa Wachowicz. Była Miss Polonia tryskała optymizmem. Na imprezie bawiła się wspaniale.

Alicja Węgorzewska z mężem

Wegorzewska Alicja maz

Michał Wiśniewski nie zapomniał również o polskiej divie - Alicji Węgorzewskiej. Węgorzewska na uroczystości pojawiła się ze swoim mężem. Trzeba przyznać, że para prezentowała się naprawdę świetnie. Artystka wybrała na tę okazję długą, zwiewną, kolorową suknię, bardzo w swoim stylu... Bardzo specyficznym...

Marcin Mroziński

Mrozinski Marcin

Marcin Mroziński na ślub przyszedł z partnerką. Mieli miny, jakby spotkali kogoś, kogo nie chcieli. Jak wam się podoba ta para?

Więcej o:
Komentarze (55)
Michał Wiśniewski ZNOWU wziął ślub! Kto pojawił się na imprezie?
Zaloguj się
 • nospam11

  Oceniono 39 razy 35

  Gołym okiem widać, że stary Tajner jest załamany tym, że córa straciła głowę dla tego niezrównoważonego emocjonalnie bankruta, który żony zmienia częściej niż samochody. No, ale kto by się nie załamał na jego miejscu?

 • cocosanka

  Oceniono 35 razy 31

  Pani Terentiew mogła się jakoś odświętnie ubrać na ślub... Była świadkową, a ubrała się jakby wyszła do pracy, na spacer, lub na zakupy...

 • luciola85

  Oceniono 30 razy 28

  Nie mogę wyjść ze zdumienia jak media pokazuja i opisują takie zdarzenie jak kolejny ślub Pana Wiśniewskiego. Ślubujac już czwartej wybrance ,skupia sie wyłącznie na robieniu przdstawienia. Nie wiem czy do końca ta para rozumie pojęcie i symbol slubu. Dla nich liczy się tylko przedstawienie i otoczenie celebrytami.....cokolwiek to znaczy/ Oboje są po przejściach obarczenie licznymi dziećmi, także wkładanie przez Panią Tajner na głowę welonu jest zwyczajnie śmieszne. Ślub to nie przedstawienie tylko bardzo ważna przysięga, ale Pan Wiśniewski ma wprawę i przysięgę ma tam gdzie ....to co mu podobno wycieli. Zabawa trwa , trzeba zaistnieć. Piosenek nowych brak to chociaż jakiś ślub...niech będzie. A z drugiej strony co ma w sobie ten Wiśniewki, że kolejną kobiete zrobił swoją żoną? A wygladają na zupełnie...normalne.

 • ina.

  Oceniono 38 razy 28

  co Grycanka z siebie zrobiła?! no po prostu leżę i kwiczę.

 • mazaga

  Oceniono 32 razy 28

  Dzięki Wiśni, Plotek ma cały tydzień z głowy ;) Tyle kiecek, butów, fryzur do obmówienia, kto się uśmiechnął, a kto nie, itp, itd ;)

 • art_102

  Oceniono 27 razy 25

  No coż, Grycanka projektantką, Grycanka, aktorką, Grycanka prowadzącą program, do tego jej mlode narybki, które jak mamusia na wszystkim sie znają i wszytko chcą. Opanowała nas przypasiona amatorszczyzna infantylnych celebrytek, znaczy rozrywka sięgnęła dna..

 • art_102

  Oceniono 30 razy 24

  Terentiew przegięła! Ślub z taką pompą, czyli na bardzo elegancko, do tego była świadkiem, a wyskoczyła w porteczkach, jakby, bo kartofle na targ jechała. Kompletne nieporozumienie i chamstwo z jej strony. Będąc na stołkach tyle epok, powinna się już nauczyć jak, co i gdzie, ale nie o układach mówię, bo to wie, ale o ciuchach. Wygląda jakby Michałowi łaskę zrobiła,

 • kangurzyca

  Oceniono 24 razy 22

  zycie Michala troche przypomina serial "Moda na sukces", mozesz nie ogladac kilkunastu odcinkow, a i tak zlapiesz watek w ciagu 1 minuty. sorry, ale Michal pozyje z Dominikiem okolo 4 lat, moze jakies dziecko po drodze, potem rozwod a potem ... nowa zona bedzie odchudzona mloda lodowa ksiezniczka Grycan, no bo przeciez juz gdzies tam sie kreci

 • mechantloup

  Oceniono 23 razy 21

  A to Polska właśnie. Przykrótki krawacik, przykrótkie gatki. Sukienki jak do obory. Na łbie wydumana koafiura - jak patrzę na Grycan, to się zastanawiam, czy i jej i tak olbrzymie ciało, utrzyma ten fryzjerski konstrukt.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX