News
-
Kariera Natalki z "M jak miłość" nabiera tempa. Marcjanna Lelek zagrała w rozbieranej scenie
Marcjanna Lelek, znana głównie z roli Natalki z "M jak miłość", udowodniła, że nie boi się odważnych scen. Zagrała w filmie, w którym musiała wziąć udział w scenach łóżkowych.
-
Emma Watson prawie dwa lata nie pozowała na czerwonym dywanie, ale ten powrót nas rozczarował. Kto jej doradził tą okropną suknię?
Emma Watson pojawiła się na czerwonym dywanie pierwszy raz od marca 2018 roku i nie zachwyciła. Po aktorce uznawanej za ikonę mody spodziewamy się więcej.
-
Małgorzata Godlewska znowu "śpiewa". Zmasakrowała dwie tradycyjne kolędy. Uwaga, uszy więdną
Małgorzata Godlewska znów niszczy święta. Kolejny raz uraczyła nas wykonaniem kolęd - tym razem wzięła na warszat "Bóg się rodzi" i "Lulajże, Jezuniu".
-
Olga Tokarczuk odebrała literackiego Nobla w przepięknej kreacji Gosi Baczyńskiej. Klasa!
10 grudnia to wielki dzień dla Olgi Tokarczuk. Pisarka odebrała Literacką Nagrodę Nobla w stolicy Szwecji, w Sztokholmie. Na gali Polka pojawiła się w kreacji projektu Gosi Baczyńskiej. Klasa!
-
Modelka zmarła kilka godzin po operacji plastycznej. To nie pierwsza śmierć po wizycie w meksykańskiej klinice
Nie żyje meksykańska modelka Elena Carolina Sada Sandoval. 32-latka poddała się liposukcji i operacji plastycznej nosa.
-
93-letnia królowa Elżbieta II udała się na przejażdżkę konną. Brytyjska prasa zachwycona: "Jej loki były perfekcyjnie ułożone"
Królowa Elżbieta II została przyłapana podczas porannej przejazdżki konnej w poniedziałek. Później tego samego dnia była widziana przed pałacem Buckingham. Przypomnijmy - władczyni ma 93 lata.
-
Kasia Tusk zaapelowała o wsparcie dla Olgi Tokarczuk. Wiemy, jaki był tego efekt
Kasia Tusk w poniedziałek dziwiła się, że noblistka Olga Tokarczuk ma tak mało fanów na Instagramie. Jej wezwanie poskutkowało.
-
Marcelina Zawadzka robi prawo jazdy na ciężarówkę. Teorię już zdała, a na praktykę zostało jej niewiele czasu. Po co to wszystko? Jej plany was zaskoczą
Marcelina Zawadzka w rozmowie z Interią przyznała, że udało jej się zdać egzamin teoretyczny na prawo jazdy kategorii C, czyli na ciężarówkę. Przed nią praktyka. Po co była Miss Polonia to robi? Okazuje się, że już w styczniu pojedzie w trudnym rajdzie.
-
Meghan Markle ma praktyczne podejście do świątecznych prezentów. Już wiadomo, co może podarować Harry'emu. Jeden pomysł jest przezabawny
Meghan Markle, podobnie jak reszta rodziny królewskiej, powoli zaczyna przygotowywać się do świąt. Magazyn "Hello" spekuluje, jakie prezenty księżna może podarować Harry'emu.
-
Marie Fredriksson nie żyje. Gehenna wokalistki Roxette trwała od kilkunastu lat
Marie Fredriksson zmarła w wieku 61 lat. Gwiazda chorowała na raka mózgu.
-
Dziewczyna Keanu Reevesa nie ulega presji i nie farbuje swoich siwych włosów. Alexandra Grant ma ważny powód
Kiedy po raz pierwszy Keanu Reeves pokazał się na ściance ze swoją dziewczyną Alexandrą Grant, wiele osób zastanawiało się, dlaczego kobieta nie farbuje swoich siwych włosów. Okazuje się, że artystce chodzi głównie o zdrowie.
-
Aneta Zając z synami na łyżwach. "Kręcimy piruety". Chłopcom nieźle idzie!
.
-
Sylwia z "Love Island" komentuje udział w "Tańcu z gwiazdami". "To moje największe marzenie" [TYLKO U NAS]
Sylwia Madeńska z "Love Island" odniosła się do plotek na temat jej udziału w nadchodzącej edycji "Tańca z gwiazdami". Chciałaby wystąpić, jednak jej udział nie jest pewny.
-
Marie Fredriksson z zespołu Roxette nie żyje. Gwiazda zmarła na raka mózgu
Marie Fredriksson, wokalistka ze szwedzkiego zespołu Roxette, nie żyje. Miała 61 lat.
-
Lenka Klimentova pokazała swój cellulit: "Nie będę się go wstydzić, chociaż nie ukrywam, że mnie też denerwuje". Przy okazji zwróciła się do kobiet
Lenka Klimentova na Instagramie dodała zdjęcie w stroju kąpielowym. Jednak ma ono głębszy przekaz - tancerka podzieliła się z internautami informacją, że jej ciało także nie jest idealne i sama zmaga się z cellulitem.
-
Jeszcze nie widzieliśmy Pauliny Krupińskiej w tak odważnej wersji. Odsłoniła dużo ciała. Fani: Pięknie wyglądasz w tej stylizacji
Paulina Krupińska dodała na Instagramie zdjęcie, które pochodzi z sesji dla "Fashion Magazine Polska". Pozuje na nim w dość odważnej stylizacji.
-
Kate Middleton jest fanką tenisa. Okazuje się, że od lat trenuje go w ekskluzywnym klubie. Co w tym czasie robią George i Charlotte? To urocze
.
-
Kukulska pochwaliła się zdjęciami zza kulis koncertu. Towarzyszyły jej Socha i córka prezydenta. "Doborowe towarzystwo"
Nie od dziś wiadomo, że show-biznes to mały świat. Widzieliście o tym, że Natalia Kukulska przyjaźni się z tymi gwiazdami?
-
Joanna Kulig powróciła na polskie salony. Pojawiła się na świątecznym toaście "Vogue Polska"
Joanna Kulig po intensywnym pobycie za granicą powróciła na polskie salony. Gwiazda "Zimnej wojny" pojawiła się na świątecznym toaście magazynu "Vogue Polska".
-
Agnieszka Kaczorowska pokazała mamę na Instagramie. "To najlepsza instytucja na świecie!"
Agnieszka Kaczorowska od lipca jest mamą Emilii. W macierzyństwie wspiera ją nie tylko mąż, ale też mama.
-
Olga Tokarczuk odbierze Nobla w kreacji Gosi Baczyńskiej. Wiemy, kto zaprojektował drugą suknię
Olga Tokarczuk 10 grudnia odbierze Literacką Nagrodę Nobla w Sztokholmie. Pisarka tego dnia założy dwie kreacje. Jedną projektu Gosi Baczyńskiej, drugą Tomasza Ossolińskiego.
-
Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wygląda inaczej niż w programie? Fanka: Taka ładna kiedyś byłaś. Tancerka szybko odpowiedziała
Niektórzy obserwatorzy Anity z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" uważają, że ich ulubienica nieco zmieniła się na twarzy. Mają rację?
-
Patrycja Sołtysik pokazała pokój syna. "Ale u Was przyjemnie". Zdradziła też, czym Stanisław bawi się najchętniej
Patrycja Sołtysik często pokazuje syna na Instagramie. Tym razem zdradziła też, jak wygląda jego pokój.
-
Kirk Douglas skończył 103 lata! Życzenia teściowi złożyła Catherine Zeta-Jones
Kirk Douglas właśnie skończył 103 lata. Ojciec sławnego Michaela Douglasa jest jednym z najwybitniejszych aktorów Hollywood.
-
Alicja Bachleda-Curuś rozpoczęła przygotowania do świąt. Gwiazda już lepi pierogi. Jest ich cała masa!
Alicja Bachleda-Curuś to kobieta o wielu talentach. Okazuje się, że jest nie tylko zdolną aktorką, ale ma też smykałkę do gotowania.
-
Magda Gessler złapała Waldemara za krocze podczas tańca. Jego reakcja błyskawiczna. Chyba zabolało
Magda Gessler udostępniła archiwalne nagranie swojego tańca z Waldemarem. Ku zaskoczeniu internautów i partnera restauratorki, ta chwyciła go w bardzo czuły punkt.
-
Kasia Tusk o Instagramie Olgi Tokarczuk. "Co jest, kurczę?". Nie rozumie, dlaczego noblistka ma tak mało obserwatorów
Kasia Tusk postanowiła zwrócić się do swoich fanów i opowiedzieć o polskiej noblistce, Oldze Tokarczuk. A konkretnie o jej Instagramie.
-
Bilguun Ariunbaatar wychodzi na prostą? Pomogła mu "była" partnerka. Dali sobie drugą szansę
Mimo że Bilguun Ariunbaatar zmagał się z wieloma problemami, to w końcu wygląda na to, że wyszedł na prostą.
-
Gessler i Wojewódzki zakładają wspólny kanał na YouTube! "Zaczynamy od kulinarnego odliczania do Wigilii". Zwiastun jest wymowny
Magda Gessler lada dzień rozpocznie karierę jako youtuberka! W nowym projekcie wspierać ją będzie Kuba Wojewódzki.
-
Julia Wieniawa wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami"? Mamy komentarz jej menadżerki
Emocje ledwo opadły po ostatniej edycji "Tańca z Gwiazdami", a już plotkuje się kolejnych nazwiskach, które mają zatańczyć tej wiosny w tanecznym show. Mówi się, że na parkiecie zobaczymy Julię Wieniawę. Czy to prawda?
-
Córka Olafa Lubaszenki była gościem w "DD TVN". "Znani rodzice to błogosławieństwo i przekleństwo". Poszła w ślady ojca
Marianna Linde w niedzielę gościła na kanapie w studio "Dzień dobry TVN". Opowiedziała o planach na przyszłość i wychowaniu w artystycznej rodzinie.
-
Księżna Kate ma na głowie prawie 8-centymetrową bliznę. Wiadomo, co się stało
Fani księżnej Kate wypatrzyli na jej głowie sporych rozmiarów bliznę. W sieci roi się od spekulacji, co mogło zostawić taki ślad na ciele. Tymczasem Pałac już dawno wytłumaczył, co się stało.
-
Grzegorz Krychowiak wyśmiany przez internautów za "stylówkę". "Nawet bym w tym nie wyszedł kur zamknąć". Bierzemy go w obronę
Grzegorz Krychowiak lubi eksperymentować ze stylem, co nie zawsze budzi aprobatę jego fanów. Tak stało się i tym razem. Fani porównują go do woźnego, konia, a nawet Jezusa.
-
Magda Gessler wrzuciła wideo z tańczącą Larą. Fani pytali tylko o jedno: Co robi, że ma takie nogi? Magda zdradziła sekret córki
.
-
Anna Mucha rozstała się z mężem? U boku Marcela Sory pojawiła się tajemnicza kobieta. "Tuli się do niego i wdycha jego zapach"
Wszystko wskazuje na to, że w małżeństwie Anny Muchy nie jest najlepiej. Najnowsze doniesienia "Twojego Imperium" wydają się potwierdzać spekulacje o kryzysie. Pojawił się ktoś trzeci.
-
Agnieszka Sienkiewicz o powrocie do formy po ciąży. "Nie jesteśmy zobowiązane, żeby po ciąży wyglądać tak, jak przed"
.
-
Dominika Gwit pokazała się w świątecznej wersji. Fani zachwyceni. "Cudne buciki"
Dominika Gwit znana jest z ogromnego dystansu do siebie. Zobaczcie, jak aktorka przygotowuje się do zbliżających się świąt. Kreacja już wybrana.
-
Finał Miss Universe nie obył się bez wpadki. Tę samą pomyłkę prowadzący zaliczył też cztery lata temu
Za nami finał Miss Universe. Prowadzący galę zaliczył poważny błąd na wizji. Błędnie ogłosił zwyciężczynię.
-
Karolina Ferenstein-Kraśko zorganizowała Magiczną Gwiazdkę. Dla paparazzi pozowała z synem. Aleksander podobny jest do taty
Karolina Ferenstein-Kraśko już po raz kolejny zorganizowała Magiczną Gwiazdkę, podczas której zbierane były pieniądze dla najbardziej potrzebujących. W tym dniu nie zabrakło sporego grona gwiazd, a także syna Karoliny i Piotra, Aleksandra.
-
Oliwia Bieniuk w nowej sesji zdjęciowej. Córka Przybylskiej staje się coraz bardziej kobieca. Największe wrażenie robią czarno-białe zdjęcia
Oliwia Bieniuk pochwaliła się efektami nowej sesji zdjęciowej. Musimy przyznać, że nadaje się na modelkę.