Kirk Douglas skończył 103 lata! Życzenia teściowi złożyła Catherine Zeta-Jones

Kirk Douglas właśnie skończył 103 lata. Ojciec sławnego Michaela Douglasa jest jednym z najwybitniejszych aktorów Hollywood.

Kirk Douglas jest ostatnim żyjącym aktorem tak zwanych "złotych lat Hollywood". Zagrał w 100 filmach, a 31 nakręcił sam. Napisał również kilka książek. Kirk, aktor obdarzony wielkim talentem i niezwykłym poczuciem humoru, właśnie skończył 103 lata!

Kirk Douglas skończył 103 lata

Na instagramowym profilu Catheriny Zety-Jones, synowej Kirka, ukazał się uroczy wpis, w którym aktorka złożyła życzenia ukochanemu teściowi. Zdjęcie również zwraca uwagę. Widzimy na nim Kirka... siedzącego na kolanach Catheriny.

Ten facet na moim kolanie ma 103 lata! Wszystkiego najlepszego, tatusiu! Kocham Cię z całego serca! - czytamy.

Córka Catheriny i Michaela postawiła iść w ślady mamy i również wstawić post na Instagramie, aby świętować urodziny dziadka. 

Wszystkiego najlepszego dla mojego cudownego dziadka! 103 lata dzielenia się swoją światłością i miłością, bycia najlepszym dziadkiem i bycia niepowtarzalnym. Kocham Cię bardziej, niż słowa mogą powiedzieć - napisała Carys.

Filmowy debiut Kirka Douglasa to "Dziwna miłość Marthy Ivers" z 1946 roku. Potem zagrał jeszcze w 99 filmach. W 1996 roku otrzymał Oscara za całokształt swojej twórczości aktorskiej. Kirk Douglas jest żonaty z Anne Buydens, która jest jego drugą żoną. Mieszkają razem w Beverly Hills w Hollywood.

BO

Poniżej możecie zobaczyć dzieci aktorów, które poszły w ślady rodziców:

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (40)
Kirk Douglas skończył 103 lata! Życzenia teściowi złożyła Catherine Zeta-Jones
Zaloguj się
 • Gość: Wfyk

  Oceniono 46 razy 40

  Dla naszego ZUS-u byłby wrogiem numer 1. 300 lat Kirk !

 • Gość: gość14

  Oceniono 37 razy 35

  "Ojciec sławnego Michaela Douglasa " - komuś w redakcji chyba się coś popieprzyło- to M. Douglas jest synem słynnego i sławnego Kirka Douglasa a nie odwrotnie, , którego to rodzice notabene urodzili się na terenach dawnej RP ale mówili raczej w jidisz niż w języku polskim a szkoda bo moglibyśmy twierdzić jak to wielokrotnie w innych przyapadkach robiono na potrzeby dziwnie rozumianej "dumy narodowej" ,że jest z pochodzenia Polakiem

 • dmarch1

  Oceniono 28 razy 28

  Legenda i kawal historii kina bez dwoch zdan.

 • Gość: ania

  Oceniono 27 razy 27

  Moze warto wspomniec, ze jego druga żona tez juz skonczyla 100lat!

 • Gość: olo

  Oceniono 28 razy 26

  Żyj jak najdłużej nasz Spartakusie!

 • Gość: ania

  Oceniono 17 razy 17

  Warto by wspomniec, ze jego owszem druga zona...ale w tym roku skonczhlatez juz 100lat!

 • Gość: Pati

  Oceniono 17 razy 15

  Wszystkiego najlepszego

 • Gość: Pati

  Oceniono 15 razy 13

  Wszystkiego najlepszego 💐

 • alderamin

  Oceniono 9 razy 9

  jego autobiografie to się czytało, nie jak te kupy aroganckich buców, którzy myślą, że ich kija warte życie jest na tyle interesujące, żeby o tym wydawać książkę.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX