Gessler i Wojewódzki zakładają wspólny kanał na YouTube! "Zaczynamy od kulinarnego odliczania do Wigilii". Zwiastun jest wymowny

Magda Gessler lada dzień rozpocznie karierę jako youtuberka! W nowym projekcie wspierać ją będzie Kuba Wojewódzki.

Mogłoby się wydawać, że Magda Gessler osiągnęła już wszystko. Jej profil na Facebooku śledzi ponad milion oddanych fanów, programy, w których występuje biją rekordy popularności, a w dodatku ma na koncie autorskie lody, parówki i inne frykasy. Okazuje się jednak, że restauratorka postanowiła jeszcze bardziej poszerzyć swoje wpływy i zostać... youtuberką.

Magda Gessler i Kuba Wojewódzki wkraczają na YouTube

O nowym projekcie Magdy Gessler poinformował jej kolega ze stacji, Kuba Wojewówdzki. Samozwańczy król TVN-u także jest zaangażowany w projekt.

 
UWAGA! Król i Królowa TVN-u połączyli siły. Wspólnie ruszamy z kanałem @magdagessler_official na YouTube. Zaczynamy od kulinarnego odliczania do Wigilii - napisał dziennikarz pod krótkim zwiastunem.

Na nagraniu widzimy Magdę Gessler w kuchni. Nie brakuje dwuznacznych zwrotów i spojrzeń. Czyżby restauratorka i showman planowali zaserwować swoim fanom wigilijne przepisy z pieprzykiem? Tego dowiemy się już 11 grudnia.

Będziecie oglądać?

Magda Gessler zakręciła Kołem Plotka!

Zobacz wideo