Julia Wieniawa wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami"? Mamy komentarz jej menadżerki

Emocje ledwo opadły po ostatniej edycji "Tańca z Gwiazdami", a już plotkuje się kolejnych nazwiskach, które mają zatańczyć tej wiosny w tanecznym show. Mówi się, że na parkiecie zobaczymy Julię Wieniawę. Czy to prawda?

Dziesiątą edycję "Tańca z Gwiazdami" wygrał Damian Kordas, który przez wszystkie odcinki przemknął jak burza. Na parkiecie błyszczały również inne gwiazdy, w tym Barbara Kurdej-Szatan, która zajęła drugie miejsce. Trzeba przyznać, że poziom był naprawdę wysoki. Czy tak samo będzie w kolejnej? Jak donosi Super Express, w 11. edycji programu mają pojawić się duże nazwiska z polskiego show-biznesu. 

Julia Wieniawa w 11. edycji "Tańca z Gwiazdami"?

Julia Wieniawa od kilku lat mocno pracuje na swoje nazwisko. Przez wielu uważana jest za jedną z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia. Nie da się ukryć, że na brak pracy nie może narzekać, bo tylko w przyszłym roku zobaczymy ją w kilku dużych produkcjach. Czy Wieniawa rzeczywiście znajdzie czas i zatańczy w "Tańcu z Gwiazdami"? Zapytaliśmy o to menadżerkę gwiazdy, która jednocześnie jest jej mamą.

Pozostawiamy to z Julią bez komentarza. Tym samym odsyłam wszystkich do stacji programu, czyli Polsatu - powiedziała w rozmowie z nami.

Niemniej jednak nie da się ukryć, że gdyby to rzeczywiście była prawda Julia Wieniawa mogłaby zajść naprawdę daleko. Swego czasu aktorka na Instagramie wrzucała sporo filmików z treningów tanecznych. Co prawda na próżno tam szukać walca, czy salsy, ale widać, że Wieniawa poczucie rytmu ma. 

"Taniec z Gwiazdami". Kto wystąpi w nowej edycji show? 

Na ten moment jedynym potwierdzonym nazwiskiem 11. edycji "Tańca z Gwiazdami" jest Anna Karwan, która podczas zeszłego finału została przedstawiona publiczności na widowni i przed telewizorami. Jak dowiedział się Super Express, poza Julią Wieniawą na parkiecie ma również zatańczyć Tomasz Oświeciński i Blanka Lipińska, a do jury ma wrócić Ola Jordan. 

Czy to się rzeczywiście potwierdzi? Do tej pory żaden z uczestników jednoznacznie nie powiedział, że tak. 

Czy Julii Wieniawie marzy się zagraniczna kariera?

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (11)
Podobno Julia Wieniawa ma zatańczyć w "Tańcu z gwiazdami"? Zadzwoniliśmy do jej menadżerki
Zaloguj się
 • Gość: vv

  Oceniono 10 razy 4

  Laska będzie jak Herbuś, długoterminową narzeczoną bogatych panów szkoda ale to już widać.
  Pozdrowienia dla Mamy ;-)

 • karinawojtek

  Oceniono 5 razy 3

  Ktoś o aparycji rybki z akwarium, co jak stukniesz w szybę paznokciami dwoma to robi, takie "pyk, pyk, pyk" dzióbkiem. A jak podsypie się karmy, to się zakotłuje.

 • Gość: Anna

  Oceniono 6 razy 2

  Niech już krocze ćwiczy :)))

 • Gość: Ona

  Oceniono 9 razy 1

  Z Baronem, Królikowskim i jeszcze paroma byłymi... Na całą edycję by wystarczyło... A może i dwie...

 • Gość: Marta

  0

  Jeśli ona będzie to nie oglądam napewno. Zarozumiala za bardzo jest

 • para_sucha

  Oceniono 2 razy 0

  Spoko dziewczyna, nie wiem skąd ten hejt na nią. Zazdrość? Już wolę oglądać ją, niż równie często pokazywaną gębę byłego, rudego płemieła...

 • dodosdontquack

  Oceniono 4 razy 0

  co by o niej nie mowic, nie wyglada jak plastykowa kukla a la rozenek. bez wielkich atutow, ale atut zrobila z naturalnosci i samoakceptacji. pewnie dlatego latwo sie przyjela w szowbiznesie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX