Mocno opalona Julia Wieniawa na premierze filmu. Obcisła sukienka z falbanami zniekształciła jej sylwetkę

Julia Wieniawa pojawiła się w czwartek na premierze filmu "Jak poślubić milionera", w którym gra jedną z ról. Wybrała dość skąpą kreację, w której jednak, naszym zdaniem, nie wyglądała najlepiej.

29 listopada do kin wchodzi najnowsza polska produkcja - film "Jak poślubić milionera", w którym główną rolę gra Małgorzata Socha. W czwartek odbyła się premiera, na której zjawiło się sporo gwiazd. Jedną z nich była Julia Wieniawa.

Julia Wieniawa na premierze filmu "Jak poślubić milionera"

Aktorka wyróżniała się na tle innych. Wszystko przez bardzo mocną opaleniznę, której nabrała podczas pobytu na Bali, gdzie udała się na obóz jogi. Jednak nie da się nie zauważyć, że buzię ma znacznie bledszą niż reszta ciała - wszystko przez to, że używała kremu z wysokim filtrem (pisaliśmy o tym TUTAJ). Wieniawa założyła obcisłą sukienkę, eksponującą nogi oraz ramiona. Niestety, marszczenia na całej jej długości były kiepskim pomysłem. Takie ułożenie materiału zniekształciło sylwetkę 20-latki i znacznie ją poszerzyło.

Jak wygląda trening Julii Wieniawy? Zobaczcie nagranie:

Zobacz wideo

Nie da się ukryć, że aktorka ma świetną figurę, o którą bardzo dba. Przede wszystkim Julia Wieniawa często ćwiczy jogę. Na Instagramie dodaje zdjęcia, na których pokazuje, jakie pozycje wybiera. Stara się każdego dnia znaleźć godzinę, by oddać się aktywności fizycznej. Oprócz tego, uważa na to, co je oraz unika glutenu. Nie ukrywa, że kosztuje ją to wiele wyrzeczeń, jednak raz w tygodniu pozwala sobie na cheat day.

A Wam jak się podoba jej stylizacja?

AW

Więcej o: