Julia Wieniawa i DJ Felipe są parą? Filip Stryjewski przerwał milczenie i skomentował namnażające się plotki

Julia Wieniawa i DJ Filipe zostali ostatnio przyłapani przez paparazzi na spotkaniu. Co ich łączy? Czy są parą? Filip Stryjewski zabrał głos.

Odkąd Julia Wieniawa rozstała się Baronem, media i fani jeszcze uważniej zaczęli przyglądać się jej życiu prywatnemu, licząc na to, że szybko znajdzie nowego partnera. Wydawało się, że taka sytuacja nastąpiła ostatnio, kiedy to aktorka była widziana na spotkaniu ze znanym DJ-em. Natychmiast pojawiły się plotki, że są parą. Następnego dnia jednak gwiazda "Zawsze warto" wyleciała na wakacje, a mężczyzna postanowił skomentować całą sprawę. 

DJ Felipe dementuje plotki na temat związku z Julią Wieniawą

O komentarz poprosił Filipa jeden z redaktorów serwisu "Pudelek". Stryjewski wprost zaprzeczył informacjom na temat rzekomego związku z aktorką i przyznał, że są jedynie dobrymi znajomymi.

Byliśmy razem na spotkaniu w gronie znajomych, a później wyskoczyliśmy po prostu na jedzenie. Nic nas poza tym nie łączy, chciałbym uciąć wszelkie komentarze - powiedział.

Cóż możemy powiedzieć, szkoda. Filip i Julia prezentowali się naprawdę ładnie, a ich związek nie byłby zaskoczeniem. W końcu powszechnie wiadomo, że aktorka ma słabość do muzyków. Ostatnio była w związku z gitarzystą zespołu Afromental, z którym rozstała się po siedmiu miesiącach. 

CW

Julia Wieniawa wyleciała na wakacje na Bali. Zobaczcie te piękne filmiki, jakimi zdążyła już pochwalić się na InstaStories. 

Zobacz wideo