Anna Mucha rozstała się z mężem? U boku Marcela Sory pojawiła się tajemnicza kobieta. "Tuli się do niego i wdycha jego zapach"

Wszystko wskazuje na to, że w małżeństwie Anny Muchy nie jest najlepiej. Najnowsze doniesienia "Twojego Imperium" wydają się potwierdzać spekulacje o kryzysie. Pojawił się ktoś trzeci.

Anna Mucha od dobrych kilku lat strzeże swojej prywatności jak ognia. Aktorka nie zwierza się już w wywiadach ze swojego życia rodzinnego, tym bardziej zainteresowanie nim rośnie. Szczególnie teraz, gdy wygląda na to, że jej małżeństwo przechodzi kryzys. 

Anna Mucha ponownie singielką?

O kryzysie w małżeństwie Anny Muchy mówiło się już w styczniu. Właśnie wtedy podczas premiery filmu "Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3" aktorka była widziana z mężem publicznie po raz ostatni. Gwiazda przez wiele miesięcy milczała, jednak najnowsze rewelacje tylko podsycą zainteresowanie jej stanem cywilnym. Tygodnik "Twoje Imperium" donosi, że ojciec dwójki jej dzieci, Marcel Sora, był widziany w towarzystwie innej kobiety, która nie szczędziła mu czułości. Magazyn opublikował zdjęcia z wymownym podpisem.

Towarzyszka mężczyzny bez skrępowania tuli się do niego i w upojeniu wdycha zapach jego wody kolońskiej. On zaś zdaje się nie wzbraniać przed tymi wyrazami sympatii - czytamy w "Twoim Imperium"

Ta dwójka wybrała się wspólnie na śniadanie do jednej z modnych, warszawskich restauracji. Na zdjęciach, jakie zamieściła gazeta widać, że ci mają się ku sobie i świetnie się czują w swoim towarzystwie. Niestety, nieznana jest jeszcze tożsamość tajemniczej brunetki. Co na to wszystko Anna Mucha?

Anna Mucha padła ofiarą internetowych oszustów. Swoimi przykrymi doświadczeniami podzieliła się na Instagramie:

Zobacz wideo

RG

Więcej o: