Anna Mucha rozstała się z mężem? U boku Marcela Sory pojawiła się tajemnicza kobieta. "Tuli się do niego i wdycha jego zapach"

Wszystko wskazuje na to, że w małżeństwie Anny Muchy nie jest najlepiej. Najnowsze doniesienia "Twojego Imperium" wydają się potwierdzać spekulacje o kryzysie. Pojawił się ktoś trzeci.

Anna Mucha od dobrych kilku lat strzeże swojej prywatności jak ognia. Aktorka nie zwierza się już w wywiadach ze swojego życia rodzinnego, tym bardziej zainteresowanie nim rośnie. Szczególnie teraz, gdy wygląda na to, że jej małżeństwo przechodzi kryzys. 

Anna Mucha ponownie singielką?

O kryzysie w małżeństwie Anny Muchy mówiło się już w styczniu. Właśnie wtedy podczas premiery filmu "Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3" aktorka była widziana z mężem publicznie po raz ostatni. Gwiazda przez wiele miesięcy milczała, jednak najnowsze rewelacje tylko podsycą zainteresowanie jej stanem cywilnym. Tygodnik "Twoje Imperium" donosi, że ojciec dwójki jej dzieci, Marcel Sora, był widziany w towarzystwie innej kobiety, która nie szczędziła mu czułości. Magazyn opublikował zdjęcia z wymownym podpisem.

Towarzyszka mężczyzny bez skrępowania tuli się do niego i w upojeniu wdycha zapach jego wody kolońskiej. On zaś zdaje się nie wzbraniać przed tymi wyrazami sympatii - czytamy w "Twoim Imperium"

Ta dwójka wybrała się wspólnie na śniadanie do jednej z modnych, warszawskich restauracji. Na zdjęciach, jakie zamieściła gazeta widać, że ci mają się ku sobie i świetnie się czują w swoim towarzystwie. Niestety, nieznana jest jeszcze tożsamość tajemniczej brunetki. Co na to wszystko Anna Mucha?

Anna Mucha padła ofiarą internetowych oszustów. Swoimi przykrymi doświadczeniami podzieliła się na Instagramie:

Zobacz wideo

RG

Więcej o:
Komentarze (40)
Anna Mucha rozstała się z mężem? U boku Marcela Sory pojawiła się tajemnicza kobieta
Zaloguj się
 • Gość: piko

  Oceniono 31 razy 31

  gdzie jest to zdjecie , ze tajemnicza brunetka tuli sie do marcela gdzie ono jest bo nie widze !

 • ps11111ps

  Oceniono 25 razy 23

  Ale chodzenie bez skarpetek jest po prostu NIEWYGODNE!
  Nogi się kleją do skóry i jest mega OBLEŚNIE

 • plastikpiokio

  Oceniono 23 razy 15

  qrwiszony i alfonsy ---jak w pralce bębnowej podczas wirowania.

 • Gość: Zorro

  Oceniono 15 razy 13

  A czyim mężem rozstała się Mucha? bo własnego nigdy nie miała.

 • Gość: gosc

  Oceniono 12 razy 12

  przecież oni nie są małzeństwem....

 • Oceniono 18 razy 10

  Lubię nowości w modzie i staram się nad nią nadążać, jednak to chodzenie w obuwiu bez skarpetek jest dla mnie wręcz śmieszne Kto to wymyślił?!- widocznie jakiś zachodni celebryta mający duży wpływ na modę który rano na kacu do wywiadu zapomniał założyć skarpetek.

 • Gość: Sue

  Oceniono 8 razy 8

  Jaki mąż? Oni nie są małżeństwem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX