Joanna Kulig powróciła na polskie salony. Pojawiła się na świątecznym toaście "Vogue Polska"

Joanna Kulig po intensywnym pobycie za granicą powróciła na polskie salony. Gwiazda "Zimnej wojny" pojawiła się na świątecznym toaście magazynu "Vogue Polska".

Mijający rok Joanna Kulig z pewnością może zaliczyć do udanych. Po spektakularnym sukcesie filmu "Zimna wojna" Pawła Pawlikowskiego, w którym zagrała główną rolę, stała się jedną z bardziej rozchwytywanych polskich aktorek. Do tego w lutym urodziła pierwsze dziecko. Mimo to nie zwalnia tempa i wciąż jest aktywna zawodowo. Nie może też narzekać na brak propozycji. Niedawno zakończyła pracę na planie serialu, który pojawi się na platformie Netflix, a w niedzielę towarzyszyła Pawłowi Pawlikowskiemu podczas gali rozdania Europejskich Nagród Filmowych. Okazuje się, że aktorka w swoim napiętym kalendarzu znalazła czas również na polską imprezę. 

Joanna Kulig bryluje na świątecznym toaście "Vogue Polska"

Joanna Kulig pojawiła się na toaście świątecznym organizowanym przez polską edycję magazynu "Vogue". Aktorka postawiła na "total black look". Na pierwszy rzut oka widać, że dopisywał jej świetny humor. Chętnie pozowała do zdjęć u boku charakteryzatora, Witolda Pokromskiego, czy Łukasza Jemioła. Dobrze wypadła? Zdjęcia znajdziecie w galerii. 

Joanna Kulig najlepszą europejską aktorką. Niesamowita reakcja gwiazdy:

Zobacz wideo

RG