Karolina Ferenstein-Kraśko zorganizowała Magiczną Gwiazdkę. Dla paparazzi pozowała z synem. Aleksander podobny jest do taty

Karolina Ferenstein-Kraśko już po raz kolejny zorganizowała Magiczną Gwiazdkę, podczas której zbierane były pieniądze dla najbardziej potrzebujących. W tym dniu nie zabrakło sporego grona gwiazd, a także syna Karoliny i Piotra, Aleksandra.

Mówi się, że wszyscy przed świętami stajemy się bardziej pomocni. Widać to chociażby podczas takich akcji jak Szlachetna paczka czy Magiczna Gwiazdka, która organizowana jest przez Karolinę Ferenstein-Kraśko. Na jej zaproszenie w miniony weekend w restauracji Flaming&Co pojawił się tłum gwiazd, w tym Małgorzata Socha, Katarzyna Zielińska czy Lara Gessler. Podczas tego wydarzenia Karolina mogła liczyć również na ogromne wsparcie swojego męża Piotra Kraśki i syna Aleksandra, z którym zapozowała do zdjęcia. 

Karolina Ferenstein-Kraśko z synem Aleksandrem 

Karolina na swoim Instagramie chętnie publikuje zdjęcia ze swoimi dziećmi. Do tej pory jednak nie mogliśmy liczyć na wspólne ujęcia na ściance. Aż do teraz. Gwiazda z synem Aleksandrem zrobiła tę przyjemność paparazzi. Jak wygląda Aleksander? Zobaczcie sami.

Karolina Ferenstein-Kraśko z synem AleksandremKarolina Ferenstein-Kraśko z synem Aleksandrem fot. Kapif.pl

Czy Aleksander pójdzie w ślady mamy, czy taty?

Często bywa tak, że dzieci przejmują po rodzicach ich pasję. Również w przypadku syna Karoliny, Aleksandra, tak jest. Chłopiec tak jak mama jeździ konno i wychodzi mu to naprawdę dobrze. Z drugiej strony trudno się temu dziwić. W końcu gwiazda przez wiele lat zdobywała najwyższe laury w tej dyscyplinie sportowej. Patrząc jednak na to, jak dobrym dziennikarzem jest Piotr Kraśko, może za jakiś czas Aleksander pójdzie w jego ślady? 

Do kogo podobny jest Aleksander?Do kogo podobny jest Aleksander? www.instagram.com/karolinaferenstein_krasko/; Kapif.pl; www.instagram.com/p_krasko/

A waszym zdaniem do kogo podobny jest Aleksander? 

AM

Zobaczcie, jak Karolina Ferenstein-Kraśko poznała swojego męża Piotra! 

Więcej o:
Komentarze (16)
Karolina Ferenstein-Kraśko zapozowała z synem. Aleksander to kopia taty
Zaloguj się
 • Gość: Ja

  Oceniono 5 razy 5

  Szczególna gwiazda jest lara gesler . Zenada

 • acototak

  Oceniono 2 razy 2

  Plotek.pI - forum dla zakompleksionych :)

 • louis_von_cypher

  Oceniono 6 razy 2

  zorganizowała sobie publicity, nic więcej, kmiot dla kmiotów.

 • Gość: Lutzki

  Oceniono 1 raz 1

  Czyli robotę w 5-10-15, jak tatuś, ma załatwioną?

 • Gość: Ila

  0

  Ładne zdjęcia super dzieciaki dużo dobrego wszystkim człowiekom bądźmy mili łatwiej się żyje

 • hipokryzja

  Oceniono 1 raz -1

  Musi być jej ciężko ze świadomością, że mąż ją zdradzał.

 • six_a

  Oceniono 8 razy -4

  kraśko wygląd typowego zdrajcy, wymięty, zarośnięty i wymagający pocieszania na każdym kroku.

 • prawdziwy_gonzo

  Oceniono 19 razy -5

  Jak dla mnie, to jest kopia Wincentego Kraśki, polskiego działacza komunistycznego, prawnika, dziennikarza. Posła na Sejm PRL II, III, IV, V, VI, VII kadencji, członka Rady Państwa 1972-1976.

 • Gość: j

  Oceniono 8 razy -8

  niosą jako rodzina bagaż doświadczeń, to widać, chodzi o takie poczucie siły wynikające z odmienności płci, taka aura przygaszona u obojga

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX