Karolina Ferenstein-Kraśko przyszła na imprezę w boskich szpilkach, ale tuż przed wejściem postanowiła się ich pozbyć. Kochamy to!

Karolina Ferenstein-Kraśko pojawiła się u boku męża, Piotra Kraśki, na gali wręczenia statuetek magazynu "Zwierciadło". Gwiazda przybyła na uroczystą galę w szpilkach, jednak nagle postanowiła je zdjąć. I my to szanujemy.

Magazyn "Zwierciadło" minionego wieczoru zorganizował galę, podczas której twórcy ze świata mediów i kultury zostali wyróżnieni statuetkami za wybitne dokonania. Na wydarzeniu nie zabrakło plejady polskich gwiazd. Pojawili się między innymi Karolina Ferenstein-Kraśko oraz Piotr Kraśko. Prezentowali się niebywale szykownie, mimo że Karolina na galę przyszła boso. 

Zobacz wideo

Kryształowe Zwierciadła 2019. Karolina Ferenstien-Kraśko bez butów

Karolina na tę uroczystość wybrała pudrową suknię z lekką falbaną u dołu. Do tej klasycznej, lecz przy tym i w pełni eleganckiej kreacji dobrała sandały na dość wysokiej szpilce. Ale co ciekawe, wcale nie miała ich na swoich nogach, a trzymała w ręku. Powód? Gwiazda w drodze na galę postanowiła po prostu je zdjąć. Wszystko przez długą, brukową uliczkę, po której z pewnością na szpilkach byłoby jej niewygodnie. A może nawet skończyłoby się to niefortunnym upadkiem. 

Karolina postanowiła więc w pewnym momencie się zatrzymać, kucnąć wraz z mężem na ziemi i pozbyć się tych nieszczęsnych butów. Pozostałą część drogi przeszła już na boso. 

Kryształowe Zwierciadła 2019Kryształowe Zwierciadła 2019 KAPIF.pl

Pamiętajcie, wygoda przede wszystkim. Karolina wykazała się totalnym luzem, za który bardzo ją szanujemy. Bo przecież, która z nas nie zrobiłaby podobnie? 

DH

Więcej o: