Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wygląda inaczej niż w programie? Fanka: Taka ładna kiedyś byłaś. Tancerka szybko odpowiedziała

Niektórzy obserwatorzy Anity z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" uważają, że ich ulubienica nieco zmieniła się na twarzy. Mają rację?

Anita i Adrian już podczas pierwszego spotkania (czyli ślubu i wesela) mieli ze sobą bliski kontakt. Para od razu stała się ulubieńcami widzów, a po zakończeniu programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" fani obserwują ich życie w mediach społecznościowych. Tym razem zwrócili oni uwagę na wygląd tancerki.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Anita się zmieniła?

Nie ma wątpliwości co do tego, że Anita jest bardzo piękną kobietą. Adrian docenił jej urodę w ciągu kilku pierwszych sekund i został tak zauroczony aż do dzisiaj. Kobieta od zakończenia programu bardzo aktywnie korzysta z Instagrama, za pośrednictwem którego ma bliski kontakt ze fanami. Niektórzy z nich zwrócili ostatnio uwagę, że Anita chyba zmieniła się na twarzy.

Pod kilkoma zdjęciami pojawiły się zwracające uwagę komentarze. Na jeden z nich Anita postanowiła odpowiedzieć.

Szkoda. Taka ładna kiedyś byłaś. A teraz sztuczna wręcz nie do poznania. No i usta inne. I chyba - wbrew oczekiwaniom - wcale nie lepsze.
Dziękuję za ten przemiły komentarz od pani i zadziwię panią, bo nikt nie ingerował w mój wygląd ani w moje usta. Może zdjęcia się zmieniają, może ciąża pozostawiła po sobie ślady. Ważne trzymać głowę do góry i czuć się dobrze w swojej skórze, czego pani również życzę. A może do tego mniej oceniać innych, bo nie sądzę żeby chciała pani kiedyś poczuć jak to jest, a może właśnie tego kiedyś pani doświadczała i teraz w taki smutny sposób to pokazuje całemu światu - napisała Anita.

Wiecie, że Anita i Adrian wzięli drugi ślub?

Co sądzicie o komentarzach fanów?

KB

Więcej o:
Komentarze (34)
Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wygląda inaczej niż w programie? Fanka: Taka ładna kiedyś byłaś. Tancerka szybko odpowiedziała
Zaloguj się
 • Gość: Anna

  Oceniono 15 razy 13

  A ile on dla niej scbudl... Bo wyglądał jak parowa, wymagania miał wysokie a sam klucha, dostał co chciał... Więc sam musiał się wziąć za siebie i schudnąć, bo wstyd być klopsem przy tak wysportowanej dziewczynie.

 • Gość: Człowiek

  Oceniono 17 razy 13

  Najważniejsze, że p. Anita dobrze czuje się z sobą. Subiektywne opinie innych są bez znaczenia. Warto o tym pamiętać.

 • Gość: Elinka

  Oceniono 14 razy 8

  Przecież Anitka promienieje szczęściem...💝.co Wy się czepiacie....zazdrościcie jej !👍a ja życzę aby miłość Wasza Anitko trwała wiecznie ....pielęgnujcie to cudowne uczucie i nie zwracać uwagi na czepialskich .Piekna młoda kobieta cudowny mąż i urocze dzieciątko....jesteście cudowni !!!!!!!

 • Gość: 56

  Oceniono 9 razy 7

  Fajns babka mega zgrabna sympatyczna pięknie tańczy kobieta Marzenie

 • Gość: Jolanta Wisniewska

  Oceniono 6 razy 6

  Stare przyslowie mowi ze skoro o Was mowia to dobrze .Reszta nie warto sie przejmowac.Zycze Anicie i Adrianowi wszystkiego dobrego☺Jolanta Wisniewska

 • Gość: Ana

  Oceniono 9 razy 5

  Ludzie w pl są strasznie sfrustrowana, masakra, jak można tak komuś napisać, na żywo ów pani też jest taka milutka dla swoich bliskich?? Wyjedzie za granicę, zobaczycie że ludzie są mili, otwarci, nie ma tyle hejtu nigdzie na świecie ani na wschodzie ani na zachodzie, masakra co się z Polakami dzieje..

 • Jerzy Wierzba

  Oceniono 4 razy 4

  Pani Anito życzą jeszcze pięknej córeczki tak ładnej jak panii

 • Gość: Gosia P

  Oceniono 1 raz 1

  Była i jest piękna kobietą ,nie widzę żadnej zamiany, pozdrawiam panią Anitę 😉

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX