Kukulska pochwaliła się zdjęciami zza kulis koncertu. Towarzyszyły jej Socha i córka prezydenta. "Doborowe towarzystwo"

Nie od dziś wiadomo, że show-biznes to mały świat. Widzieliście o tym, że Natalia Kukulska przyjaźni się z tymi gwiazdami?

Każdy, kto obserwuje Natalię Kukulską na Instagramie wie, że wokalistka rzadko kiedy wrzuca do sieci prywatne zdjęcia. Jej osobiste życie także jest owiane tajemnicą. Nic więc dziwnego, że każde uchylenie jej rąbka to nie lada gratka dla fanów.

Natalia Kukulska imprezuje ze znanymi koleżankami

Ostatnio Natalia Kukulska pokazała na Instagramie zdjęcia zza kulis koncertu. Co ciekawe, towarzyszyły jej Aleksandra Kwaśniewska oraz Małgorzata Socha. Do tej pory nie wiedzieliśmy, że panie są koleżankami. Co więcej, na scenie Natalia zaśpiewała z mężem Aleksandry Kwaśniewskiej - Kubą Badachem.

 
Fajnie, mówiąc miedzy nami, spotkać się czasem poza sceną, by i tak spontanicznie na niej wylądować - dopisała piosenkarka pod fotkami.

Ewidentnie widać, że gwiazdy były w szampańskich nastrojach, a uśmiechy nie schodziły im z twarzy. Wspólne zdjęcia gwiazd spodobały się internautom. Swoimi zachwytami podzielili się w komentarzach.

Doborowe towarzystwo.
Fajni jesteście.
Uwielbiam Was - piszą.

Niektórzy zauważyli też, że Natalia Kukulska jest podobna do młodej Madonny. Wcześniej nie widzieliśmy tego podobieństwa, ale trzeba przyznać, że rzeczywiście, coś w tym jest!

Natalia Kukulska obchodziła urodziny na scenie:

Zobacz wideo
Więcej o: