Natalia Kukulska sama przygotowuje swojej córce posiłki do szkoły. Bardzo zdrowe! Inne mamy powinny wziąć z niej przykład

Natalia Kukulska pochwaliła się na Instagramie zdjęciami posiłków, jakie jej córka dostaje do szkoły. Catering? Nic z tego. Piosenkarka przyrządza je sama.
Zobacz wideo

Natalia Kukulska dba o to, żeby jak najmniej zdradzać w mediach społecznościowych faktów ze swojego życia rodzinnego. Od czasu do czasu jednak pokazuje, jak upływa jej życie jako mamy. Okazuje się, że dla swoich pociech: 19-letniego Jana, 14-letniej Ani oraz 3-letniej Laury samodzielnie przygotowuje posiłki.

Natalia Kukulska przygotowała posiłek dla córki

Na swoim profilu na Instagramie pochwaliła się, co przyrządziła dla swojej córki. Przy okazji zdradziła, że ma kulinarne umiejętności.

Catering - od mamusi dla córusi, na cały długi dzień szkoły! Się pochwalę... w kuchni miewam talent - napisała.

W pojemnikach wielokrotnego użytku, prawdopodobnie bambusowych (artystka sama nie była pewna), znalazła się owsianka na mleku kokosowym z bananem, jabłkiem, cynamonem i łyżką pulpy z mango. Została posypana orzechami laskowymi i ozdobiona żurawiną. Oprócz niej mama przygotowała także makaron z krewetkami. 

 

Internautki nie ukrywają, że Natalia Kukulska im zaimponowała. W komentarzach gratulują jej podejścia do kwestii odżywiania dzieci oraz pogratulowały jej talentu, gdyż dania ich zdaniem wyglądają ładnie i smacznie. Bez wątpienia artystka dla wielu rodziców może być wzorem do naśladowania.

AW