Natalia Kukulska nagrała świąteczny utwór. W teledysku można zobaczyć jej syna i męża. Już wiadomo, po kim Jan Dąbrówka odziedziczył urodę

Natalia Kukulska nagrała świąteczny przebój Coca-Coli "Coraz bliżej święta". W klipie możemy zobaczyć nie tylko męża piosenkarki, ale też jej 19-letniego syna - Jana Dąbrówkę.

Trudno znaleźć dziś kogoś, kto nie zna przeboju "Wonderful Dream" pojawiającego się w świątecznych reklamach Coca-Coli. Polską wersję utworu pt. "Coraz bliżej święta" w tamtym roku wykonywała Cleo. W tym roku usłyszymy ją w wykonaniu Natalii Kukulskiej i jej rodziny. 

Natalia Kukulska w świątecznej piosence

Natalia Kukulska nieczęsto chwali się rodzinnymi fotografiami czy nagraniami. Teraz jednak artystka zrobiła wyjątek i wystąpiła u boku swojego syna i męża. W sieci pojawił się już bowiem teledysk do tegorocznej wersji piosenki "Coraz bliżej święta".

Solowe parte utworu zaśpiewała właśnie Natalia Kukulska. Co ciekawe, w klipie widzimy również męża artystki - Michała Dąbrówkę, który gra na perkusji. U boku Kukulskiej pojawił się też jej syn Jan, który gra na ksylofonie. Widać, że 19-latek doskonale sobie radzi, a na scenie czuje się jak ryba w wodzie. Zobaczcie sami:

 

Natalia Kukulska obchodziła urodziny na scenie:

Zobacz wideo