Natalia Kukulska pokazała zdjęcie ze studniówki syna. Jan to prawdziwy przystojniak i wykapany tata

Natalia Kukulska często chwali się w mediach społecznościowych wspólnymi zdjęciami z rodziną. Teraz pokazała fotografię ze studniówki syna. Trudno uwierzyć, że Jan jest już pełnoletni.

Natalia Kukulska od lat jest jedną z najpopularniejszych polskich piosenkarek. Mimo że wokalistka sporo czasu spędza w trasach koncertowych i studio nagraniowym, zawsze na pierwszym miejscu stawia rodzinę. Od 19 lat tworzy udany związek małżeński z Michałem Dąbrówką. Para ma dwie córki i syna. Ostatnio Natalia pochwaliła się zdjęciem ze studniówki 18-letniego Jana.

Zobacz wideo

Natalia Kukulska świętuje studniówkę syna

Piosenkarka regularnie publikuje w mediach społecznościowych rodzinne zdjęcia. Tym razem postanowiła podzielić się z fanami niezwykłym momentem. Na Instagramie pokazała zdjęcie z imprezy studniówkowej Jana. W podpisie pod zdjęciem wyraźnie podkreśliła, że jest dumną mamą.

 

Na zdjęciu widzimy uśmiechniętą Natalię i jej męża oraz Jana. 18-latek w smokingu wyglądał niezwykle dostojnie. Trzeba przyznać, że wyrósł na prawdziwego przystojniaka, który coraz bardziej przypomina swojego ojca. Rodzinny portret spodobał się fanom, którzy nie kryli swoich zachwytów.

Jeny, już studniówka. Pamiętam, jak się pani syn urodził
Jacy piękni wszyscy
Fajny synuś, przystojniak
Wow, ma Pani już syna w tym wieku, wiecznie młoda

Janowi życzymy powodzenia na maturze.

AD

Więcej o: