Dominika Gwit pokazała się w świątecznej wersji. Fani zachwyceni. "Cudne buciki"

Dominika Gwit znana jest z ogromnego dystansu do siebie. Zobaczcie, jak aktorka przygotowuje się do zbliżających się świąt. Kreacja już wybrana.

Dominika Gwit z pewnością zaraża swoich fanów ogromnym poczuciem humoru i energią. Ma niespotykany w dzisiejszych czasach dystans do siebie, za który kochają ją jej fani. Co tym razem pokazała na swoim Instagramie? Była już "jesieniarą", przyszedł czas na... Mikołajkę.

Dominika Gwit w świątecznej stylizacji

Tym razem na profilu Instagramowym aktorki pojawiło się zdjęcie, gdzie Dominika Gwit pozuje w świątecznej kreacji. Ma na sobie czerwoną, długą suknię i czapkę świętego Mikołaja. Sukienka w subtelny sposób podkreśla kształty gwiazdy. Jak dla nas super wybór!

Dzień dobry! Tutaj Wasza Mikołajka! Prezenty już odpakowane? Gdzie je znaleźliście? W bucie? W skarpecie? Na oknie? Pod poduszką? Czy może Wasz Mikołaj tylko do dzieci przychodzi? Czujecie już święta? Ja baaardzo, uwielbiam świąteczny czas. A dawanie mnie uszczęśliwia! Uśmiech na twarzy obdarowanej osoby - BEZCENNY  - napisała aktorka. 
 

Pod postem pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy od zachwyconych fanów gwiazdy:

Pięknaś Dominiko, a Twój uśmiech jest tak szczery i prawdziwy, że jak mam gorszy dzień, zaglądam na któreś z Twoich zdjęć i mi lepiej - napisał jeden z fanów.

Zachwyt wzbudziła również świąteczna kreacja:

Pięknie w tej czerwieni!
Cudne buciki!
Czerwień jest dla Ciebie wprost stworzona.

I my musimy przyznać rację. Dominika ma w sobie niewyczerpane złoża energii, dobrego humoru, ale też opiekuńczości. Jest inspiracją dla wielu kobiet, które zmagają się z nadmiernymi kilogramami. Pokazuje im, że nawet z lekką nadwagą można wyglądać pięknie i czuć się jeszcze pięknej.

Dominika Gwit zasłynęła dzięki roli w filmie "Galerianki", gdzie jej postać pokochali wszyscy. Potem pojawiła się w serialach "Przepis na życie" i "Singielka".

BO

Poniżej możecie zobaczyć, co Dominika Gwit ma do powiedzenia hejterom. 

Zobacz wideo