Od niedawna mówi się o zagrożeniu dla Polski w postaci ulew i co za nimi idzie, powodzi i podtopień w wielu regionach kraju. Zmiany w pogodzie odczuwa również branża artystyczna - koncerty są albo odwoływane, albo przekładane, czego dowiadujemy się z komunikatu znanej artystki.
"W związku z ostrzeżeniami wydanymi przez IMGW, dotyczącymi obszaru województwa opolskiego, oraz w trosce o wasze bezpieczeństwo i komfort, informujemy o zmianie terminu wydarzenia "Agnieszka Chylińska - Letnia diamentowa trasa 2024 - Opole", które miało się odbyć w Opolu dnia 13 września o godz. 20.00" - dowiadujemy się z posta wokalistki. "Nowy termin to 27 września, godz. 20.00. Jednocześnie informujemy, że już zakupione bilety zachowują ważność. Będzie to ostatni koncert Agnieszki Chylińskiej w ramach Letniej diamentowej trasy. Mamy nadzieję, że zobaczymy się w tym samym składzie w Opolu 27 września! Ponadto uspokajamy - pozostałe koncerty w ramach Letniej diamentowej trasy są aktualne - widzimy się w Płocku 14.09.2024 i w Kielcach 15.09.2024" - czytamy. Jesteście ciekawi reakcji słuchaczy na tę wieść? W większości opinie są pozytywne. "Dziękujemy za informację i za troskę o nas. Martwiliśmy się, jak dojedziemy na koncert, więc nam ulżyło. Do zobaczenia za dwa tygodnie", "Bardzo dziękujemy za rozsądną decyzję!",
Wytrzymamy jeszcze te dwa tygodnie
- piszą fani w komentarzach.
Wokalistka poza estradą spełnia się jako żona i matka, co wybrzmiało podczas jej show w trakcie "Dni Buska". Pod sceną panowała wzorowa frekwencja. W pewnym momencie wokalistka pokusiła się o krótką przemową dotyczącą nowego roku szkolnego. Gwiazda dała do zrozumienia, że zostaje z fanami i nie pędzi do domu. - Jakoś tak mi się nie spieszy, wiesz? Uprasowałam bluzki. (...) Ja jestem tu. Rozpoczęcie roku niech przebiegnie beze mnie. Cieszę się, że będę dzwonić później do męża i powiem: Nie rozumiesz, że jeszcze gram bis? - rzuciła sceny. - Ogromnie dziękuję za waszą serdeczność i gościnność. To ostatni koncert tzw. wakacyjny. Cieszę się, że w waszym gronie - dodała następnie.
Afera wokół Doroty R. Prokuratura wystosowała akt oskarżenia wobec piosenkarki
Były menedżer Lewandowskiego wszystko wypaplał. Odsłonił kulisy małżeństwa piłkarza
Doda mówiła o braku podstaw do zabezpieczenia majątku. Jest komentarz rzecznika prokuratury
Szefowa TVN reaguje na odejście Dowbora. "Odważnie..."
Chajzer rozpływa się nad 20-letnią narzeczoną. Dziękuje Bogu i jej babci, a to nie koniec
Miała zostać drugą Beatą Kozidrak. Jeden dramat przekreślił jej wielką szansę
Maja Chwalińska skradła show przed samym Wimbledonem. Jej nagranie jest hitem!
Aleksandra Leo przekazała bardzo smutne wieści. Posłanka pożegnała bliską osobę
Rzadkie zdjęcie 15-letnich synów Zając i Krawczyka. Aktorka ma powody do dumy!