Sasha Strunin pierwsze kroki w show-biznesie stawiała jeszcze jako nastolatka. Była wówczas wokalistką zespołu The Jet Set, z którym wylansowała kilka przebojów, w tym: "How Many People" czy "Just Call Me". Po rozwiązaniu formacji wydała solowy album, po czym wycofała się z życia publicznego. W tym roku nagrała kolejną płytę, tym razem jazzową. Wraz z powrotem na rynek muzyczny, zaczęła coraz częściej pojawiać się na ściankach.
Ostatnio piosenkarka uświetniła swoją obecnością pokaz mody Dzieci Dzieciom. Na tę okazję wybrała niezobowiązującą stylizację złożoną z czarnych botków, obcisłych spodni w tym samym kolorze i różowej bluzy z kapturem.
To pierwsze wyjście Sashy na salony od czerwca. Ostatnim razem gwiazda zaprezentowała się w rozpuszczonych włosach. Tym razem postanowiła je zakręcić oraz upiąć. Widać też, że zgubiła kilka kilogramów.
Korzystna zmiana?
Te gwiazdy miały kiedyś zupełnie inne fryzury. Poznajecie?
Agata Młynarska składa Tuskowi refleksyjne życzenia. Doda przekazała trzy słowa
To dlatego Edyta Górniak nie ma kontaktu z matką. Padły mocne słowa
To już nie Basia z "M jak miłość". Raczyńska przefarbowała się, zniknęła z ekranów i wyjechała do USA. Tak dziś wygląda
Syn Rozenek zapytał, kim jest dla niego Majdan. Poruszające, co usłyszał w odpowiedzi
Tak mieszka Donald Tusk. Jego posiadłość nie ocieka luksusem
Drożyzna czy standard? Spytaliśmy ekspertki o cenę obozu Lewandowskiej. "Jestem w szoku"
Hulk Hogan zmagał się z groźnym uzależnieniem. Przejmujące fakty wyszły na jaw po jego śmierci
Tego jeszcze nie było. Poszła do "Sanatorium miłości", a skończyła u boku... uczestnika "Rolnik szuka żony"
Ilona Felicjańska wprost o abstynencji. "Każdy kieliszek powoduje powolne wracanie do nałogu"