-
Karolina Szymczak szczerze o endometriozie: Wykryto u mnie guza wielkości grejpfruta [PLOTEK EXCLUSIVE]
Karolina Szymczak, modelka, aktorka, prywatnie żona Piotra Adamczyka, od lat cierpiała z powodu endometriozy. Dziś jest po operacji. Zabrała głos, by pomóc innym kobietom, które walczą z tą podstępną chorobą.
-
Kamil Durczok spowodował kolizję po alkoholu. Właśnie ruszył proces sądowy. Dziennikarzowi grozi 12 lat więzienia
Kamil Durczok 29 lipca 2019 roku spowodował kolizję na trasie A1 na wysokości Piotrkowa Trybunalskiego. Dziennikarz miał 2,6 promila w wydychanym powietrzu. Właśnie ruszył jego proces sądowy ws. jazdy pod wpływem alkoholu.
-
Ania Wendzikowska została morsem: Kiedyś myślałam, że to kompletne wariactwo! Zdjęcie w mroźnej scenerii rozgrzało fanów
Ania Wendzikowska dotąd zarzekała się, że nigdy nie spróbuje morsowania. Rzeczywistość zweryfikowała jej postanowienia. Na profilu dziennikarki na Instagramie właśnie pojawiło się zdjęcie z lodowatej wody.
-
Julia Wieniawa wyśmiała upiększające filtry na Instagramie: Ale to jest ściema. O nie, gdzie moja twarz sprzed minuty?
Julia Wieniawa w ostatnim czasie jest szalenie aktywna na Instagramie. Teraz młoda aktorka wypróbowała nową funkcję InstaStories, z której dotychczas nie korzystała. Chodzi o upiększanie twarzy.
-
Plotek i Gazeta.pl grają z WOŚP! Wylicytuj diadem, w którym Ewa Bilan-Stoch błyszczała na Gali Mistrzów Sportu
Ewa Bilan-Stoch zaskoczyła wszystkich stylizacją podczas Gali Mistrzów Sportu. O jej diademie pisały media w całym kraju, a internauci zauważyli, że żona skoczka narciarskiego prezenetuje się w nim jak Elsa z "Krainy Lodu". Teraz Ty możesz wejść w posiadanie tej cudownej biżuterii, jednocześnie spełniając dobry uczynek.
-
Małgosia Rozenek wkleiła się na zdjęcie Berniego Sandersa. Fani nie zrozumieli żartu: 43 lata na karku. Odpowiedziała na przytyk
Małgorzatę Rozenek, podobnie jak setki tysięcy internautów, szalenie rozbawiły memy z Bernim Sandersem, amerykańskim senatorem, który przyszedł na inaugurację prezydentury Joe Bidena w dość nietypowym stroju. Nie wszyscy obserwatorzy Małgosi docenili jej poczucie humoru. A szkoda.
-
Christina Ricci była ofiarą przemocy domowej. Dziennikarze ujawnili jej dramatyczne zeznania: Mógł mnie zabić
Christina Ricci wyznała przed sądem, że tuż przed pandemią, za zamkniętymi drzwiami jej domu zaczął się prawdziwy dramat, który trwał niemal rok. Aktorka bała się o swoje życie.
-
Youtuber w "Dzień Dobry TVN" zakpił z posła PiS. Jego wypowiedź jest dość niesmaczna
Maciej Dąbrowski w mało subtelny sposób nawiązał do afery twitterowej Marka Suskiego, na którego profilu pojawiły się zdjęcia roznegliżowanej radnej.
-
Magda Narożna wraca wspomnieniami do miłych chwil spędzonych z córką. Dodała poruszający wpis: Wysyłam Wam trochę ciepła
Magda Narożna kilka dni temu poinformowała fanów, że przeżywa trudne chwile związane ze stratą bliskiej osoby. Otrzymała wówczas ogrom wsparcia. Teraz chce się nim dzielić.
-
Melanie Griffith przyłapana przez paparazzi. Na zdjęciach widać jej nową twarz bez zmarszczek. Wygląda 30 lat młodziej
Melanie Griffith jest stałą bywalczynią gabinetów medycyny estetycznej. Najnowsze zdjęcia paparazzi uchwyciły jej nową, odmłodzoną twarz bez śladu zmarszczek. Zobaczcie zdjęcie.
-
Małgorzata Rozenek zwiedza ruiny w Meksyku, a fani patrzą na Henia. "Masakra, biedne dziecko". Gwiazda zaczęła się tłumaczyć
Małgorzata Rozenek-Majdan pochwaliła się rodzinnym zdjęciem z wakacji. Niestety, fotografia nie przypadła do gustu niektórym obserwatorom gwiazdy. Wszystko z powodu nosidełka, w którym siedział Henio.
-
Były mąż Jill Biden twierdzi, że przyszła Pierwsza Dama miała romans z Joe Bidenem w trakcie ich małżeństwa. "Uważałem go za przyjaciela"
Jill i Joe Bidenowie zgodnie twierdzą, że zbliżyli się do siebie po tragicznej śmierci żony Joego i w trakcie rozwodu Jill. Były mąż przyszłej pierwszej damy USA nie zgadza się z tą wersją wydarzeń. Przedstawił własną.
-
Weronika Marczuk pokazała niepublikowane zdjęcia z czasów ciąży. Jest też fotka z testem. "Pierwsze dwie kreski"
Weronika Marczuk marzyła, by zostać mamą. Minął rok, od kiedy na świecie pojawiła się jej córka Ania. Z tej okazji gwiazda opublikowała serię zdjęć z czasów ciąży. Wyglądała świetnie!
-
Znany muzyk i jego żona prowadzą restaurację. Nie dostają żadnej pomocy od rządu. "Nie jesteśmy w stanie zarobić nawet na wypłaty" [PLOTEK EXCLUSIVE]
Żona lidera grupy Pectus, Monika Paprocka-Szczepanik, zabrała głos w sprawie buntu restauratorów, którzy planują otworzyć swoje lokale mimo obostrzeń. Czy wraz z mężem, Tomaszem Szczepanikiem, zdecyduje się na ten sam krok?
-
Katy Perry pokazała niepublikowane zdjęcia z Orlando Bloomem. Aktor świętuje 44. urodziny. Słodko?
Orlando Bloom skończył 44 lata. Z tej okazji Katy Perry złożyła mu wzruszające życzenia i pokazała ich wspólne niepublikowane zdjęcia.
-
Robert De Niro był więźniem własnych nałogów. Urządzał kokainowe orgie i zmagał się z seksoholizmem
Robert De Niro ma za sobą burzliwą przeszłość. Wpadł w sidła nałogów - nie stronił od narkotyków, a także seksu. Wiele scen, w których zagrał, stało się jego rzeczywistością.
-
Nergal nagrał zachowanie Piaska na imprezie. Teraz komentuje: G***oburza w szklance wody. Zwrócił się do TVP
Nie milkną echa afery, którą wywołało nagranie z 50. urodzin Andrzeja Piasecznego. Artysta skandował na nim "Je**ć PiS". TVP zapowiedziało wyciągnięcie konsekwencji.
-
Monika Krzywkowska zagrała z Wieniawą. Zwróciła uwagę na jej pewne cechy. "Mogą jej pomóc na rynkach międzynarodowych"
Monika Krzywkowska i Julia Wieniawa spotkały się na planie filmu "Wszyscy moi przyjaciele nie żyją". I jak się okazuje - ich współpraca była owocna i przebiegała w miłej atmosferze.
-
Jakub Rzeźniczak podał matkę swojej córki do sądu. "Dba o swój PR" [PLOTEK EXCLUSIVE]
Atmosfera pomiędzy Jakubem Rzeźniczakiem a Eweliną robi się coraz bardziej napięta. Piłkarz założył matce swojej córki sprawę w sądzie o ochronę dóbr osobistych.
-
Maja Frykowska krytykuje serial TVP o Agnieszce Osieckiej. Chodzi o jej dziadka: Kompromitacja
Maja Frykowska jest wnuczką Wojciecha Frykowskiego, który przez rok był mężem Agnieszki Osieckiej. Telewizja Polska wyprodukowała serial opowiadający o losach i życiu poetki. Zdaniem celebrytki, nie wszystko co możemy zobaczyć na ekranie, jest prawdą.