Lech Wałęsa wspomina stare czasy i publikuje zdjęcie ze Snoop Doggiem: Bywało...

Lech Wałęsa pochwalił się na swoim profilu na Facebooku zdjęciem z amerykańskim raperem, które od dawna krążyło w sieci.

Lech Wałęsa jest z pewnością jedną z najbarwniejszych postaci polskiej polityki. W mediach społecznościowych relacjonuje swoje emocjonujące życie. Oczywiście są tacy, którzy uważają, że laureatowi pokojowej nagrody Nobla, współzałożycielowi NSZZ "Solidarność" i byłemu prezydentowi Rzeczypospolitej Polskiej nie przystoi takie zachowanie. Zdecydowana większość jednak podchodzi do jego szalonych wpisów z humorem i uśmiechem.

Dagmara Kaźmierska i jej syn ConanDagmara Kaźmierska na pokładzie samolotu z Conanem i Lechem Wałęsą

W sierpniu ubiegłego roku na ślubnym kobiercu stanęła córka Lecha Wałęsy, Magda. Z żartami internautów spotkała się stylizacja byłego prezydenta, który świętował najważniejszy dzień w życiu córki w koszulce z napisem "konstytucja".

ZOBACZ TEŻ: Magda Wałęsa wzięła ślub kościelny. Wśród gości nie zabrakło jej ojca Lecha. Jego stylizacja jest wymowna

Pod koniec września 2020 roku Lech Wałęsa zrelacjonował swój pobyt w sanatorium Lądek-Zdrój. Fani mogli zobaczyć swojego idola podczas korzystania z biczy wodnych i zajadania zdrowych przekąsek.

Zobacz wideo Lech Wałęsa - czy ma sobowtóra?

CZYTAJ TEŻ: Lech Wałęsa w uzdrowisku korzysta z zabiegów i zdrowo się odżywia. Jest na specjalnej diecie. "Na razie mi nie smakuje"

Lech Wałęsa ze Snoop Doggiem. Pokazał pamiątkowe zdjęcie

Lech Wałęsa po raz kolejny zszokował internautów. Tym razem chodzi o zdjęcie, które jakiś czas temu stało się viralem i źródłem memów. Na fotografii wykonanej w samolocie widzimy Lecha Wałęsę, który odpala papierosa... Snoop Doggowi.

Wspomnienia, bywało... - czytamy w poście.

Zdjęcie z amerykańskim raperem spotkało się z pozytywnym odbiorem fanów byłego prezydenta:

Niezłe z Pana ziółko Panie prezydencie - żartowali w komentarzach. 

Wiedzieliście, że prezydent ma takie znajomości?