Kora: Jak można czarownicę pochować na Wawelu?

Kora popiera Palikota. Przeczytaj list artystki.

Janusz Palikot wciąż atakuje Lecha Kaczyńskiego oraz jego brata Jarosława. Poseł twierdzi, że były prezydent ma "Krew na rękach", bo to on według Palikota naciskał na lądowanie w Smoleńsku.

Można się domyślać, że takie słowa wzbudzają prawdziwy gniew wśród elektoratu PiS. Gdy jedni krytykują Palikota, inni go popierają. W obronie staje m.in. Kora z mężem. Wspierają Palikota i atakują Jarosława Kaczyńskiego :

W czasie kampanii prezydenckiej Jarosława Kaczyńskiego rozdawano obrazki prezydenckiej pary. Na smoleńskim micie zbudował powrót do wielkiej polityki - Brat. Nie słyszeliśmy jednak, żeby ktoś z 8 milionów ludzi, którzy głosowali na niego zadał dwa proste pytania: o czym rozmawiali bracia przed katastrofa oraz drugie, które samo się narzuca: dlaczego Brat nie wziął w obronę Bratowej, gdy wielebny ojciec Tadeusz nazwał ją "czarownicą".

Kora idzie dalej i przypomina aferę z "czarownicą":

Poza tym jak można czarownicę pochować na Wawelu? Czy mamy dwa Kościoły katolickie w Polsce, w którym jedną i tę samą osobę jeden dostojnik nazywa czarownicą o drugi organizuje jej królewski pogrzeb?

Ani Palikot , ani Kora nie boją się wyrażać na głos swojego zdania. Różnica polega jednak na tym, że artystka robi to w sposób taktowny, a Palikot robi przy okazji show. Wszystko ma swoje granice.

Mrock

Zobacz także:

SZOKUJĄCY klip Kory

Kora: Ksiądz wpychał mi jęzor w usta i gmerał w majtkach

Kora kończy 59 lat!

Czy Kora ma rację?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.