Jolanta Pieńkowska potrafi zwycięsko wyjść z każdej rywalizacji. Jej konflikt z Pauliną Młynarską zakończył się zdjęciem z anteny programu "Miasto kobiet". Młynarska wyleciała z TVN Style, a Pieńkowska dostała swój program.
Kolejną "ofiarą" Pieńkowskiej może być Magda Mołek. Program "Druga strona medalu" Jolanty wskoczył z TVN Style do głównego TVN-u. To oznacza, że dla programu Magdy Mołek nie będzie już miejsca w TVN-ie.
Magda Mołek jest niepocieszona, bo to jej program był pierwszy. Poza tym wie, jak trudno jest rywalizować z Pieńkowską. Do legendy przeszły już ich starcia, gdy razem prowadziły "Dzień dobry TVN" - stwierdził informator "Faktu"
Magda Mołek przegrała bitwę o TVN, ale nie przegrała jeszcze wojny. Który program w TVN Style bardziej wam się podoba?
Nowe wieści o zdrowiu Michała Wójcika z Ani Mru-Mru. "Potrzebna chwila ciszy"
Prezes Republiki wygrał w sądzie z TVN. Stacja wydała oświadczenie
Anna Bardowska brylowała na 40. urodzinach męża. Tak się wystroiła
Andrzej z "Rolnicy. Podlasie" zdradził, ile zebrał do puszki WOŚP. "Jak za jeden dzień, to chyba dobrze"
Mateusz z "Rolnika" po rozstaniu z Basią nie wylewa łez w poduszkę. Tak bawi się z inną uczestniczką show
Internauci burzą się na udział Komarnickiej i Miko w "Tańcu z gwiazdami". Chyba zapomnieli, jak to zwykle się kończy
Internauci zagotowali się po "The Voice Senior". Oberwało się Jeżowskiej
Doda z postulatami w Ministerstwie Sprawiedliwości. Postawiła sprawę jasno
Kubicka w rozmowie z Plotkiem reaguje na pojawienie się w aktach Epsteina. Padły mocne słowa