Doda: Dobry seks ważniejszy od prywatności

Podczas czatu przepytano Dorotę z wszystkich najważniejszych wydarzeń ostatnich dni: usta Ibisza, współpraca Maji i Mariny, nowa płyta.

Na czacie w "Dzień dobry TVN" Doda była starą Dodą i nie siliła się na inteligentne wypowiedzi, odpowiadała z wypracowaną latami błyskotliwością .

Czat: Co sądzisz o ustach Ibisza :) Doda: Dream Team z Edzią :) C: Co sądzisz o Jusi Steczkowskiej? Nadal jej nie lubisz? D: Myślę, że jak zoperuje swój nos, to nasze stosunki diametralnie się zmienią i razem będziemy piekły chleb. C: Czy jesteś zazdrosna, że Maja ma nową gwiazdę pod opieką? Czy poznałaś już Marinę i co o niej myślisz? D: Nie jestem zazdrosna, każdy ma prawo spędzać swój wolny czas jak sobie życzy. Może być nawet menadżerką Pudziana, dopóki nie dzieje się to kosztem mnie, mojej muzyki i moich fanów. Mam pełen luz. C: Czy naprawdę uważasz, ze sztuczny biust wystarczy, aby zrobić "karierę" na Zachodzie? D: Tak. I sztuczna dupa z mózgiem. C: Czy kochasz Nergala? D: Tak. C: Będzie ślub z Nergalem ? D: Tego nie wie nikt. Nawet szatan :) C: Czy Nergal udzieli się muzycznie na nowej płycie? D: Tak, będzie mnie dobrze bzykał, co sprawi że będę miała dobry humor, który przeleję na swoją płytę. Słabo? C: Co jest dla Ciebie ważniejsze? Prywatność czy pieniądze? D: Dobry seks!

Seks , seks, seks to jest filozofia Dody , oczywiście w szpilkach Gucci .

Janus

Więcej o: