Pierwszy odcinek mistrzowskiego JOŚ: porażka Agnieszki Włodarczyk!

Zajęła OSTATNIE miejsce w głosowaniu jury!

Ruszyła nowa edycja " Jak oni śpiewają ". Od razu muszę stwierdzić, że szkoda, że nie prowadzi jej Joanna Liszowska . Do programu wróciła przesłodzona Kasia Cichopek , która już na wstępie zwróciła się do Ibisza swoim niezwykle irytującym: "Krzysiuuu".

Przejdźmy lepiej do występów uczestników, którzy wykonywali dziś utworu w towarzystwie chóru Piotra Rubika .

Na początek zaśpiewała Joasia Jabłczyńska - dorosła kobieta o wyglądzie i głosie dziecka. Słuchając jej miałem wrażenie, że nadal słyszę jedną z Fasolek. Ale chyba właśnie w tym tkwi urok Joasi.

Artur Chamski wypadłby o wiele lepiej, gdyby Piotr Rubik nie zrobił z utworu "Małe szczęścia", który śpiewał aktor, piosenki iście oazyjnej . Występ był bardzo poprawny.

Nie wiem, co się stało z Agnieszką Włodarczyk . Wypadła wyjątkowo kiepsko . Początek jej występu był wprost fatalny . Moje zdanie potwierdziło jury. Aga była też niezadowolona z piosenki, którą wylosowała i będzie musiała zaśpiewać za tydzień. Jak widać, zaczynają się fochy ...

Maciej Jachowski nie wzbudził we mnie żadnych emocji i nie mam na jego temat żadnego zdania. Chyba o czymś to świadczy.

Choć nie przepadam za osobą Krzysztofa Respondka , swoim występem udowodnił, że słusznie wygrał trzecią edycję show . Zaśpiewał bardzo dobrze. Ela Zapendowska uznała jego występ za najlepszy... jak dotąd. Edyta Górniak przyznała mu aż 6 punktów (dla porównania - Włodarze przyznała tylko 2).

Występ Karoliny Nowakowskiej przegapiłem, bo w trakcie reklam na Polsacie zapatrzyłem się na " Mam talent ". Sorry :)

Aktorka śpiewała piosenkę Feel'a i Iwony Węgrowskiej . Spodziewam się więc, że nie było to zbyt ekscytujące... 

Robert Kudelski w naszym sondażu na zwycięzcę "JOŚ" zajął dokładnie ostatnie miejsce . Dziwne, bo facet śpiewa naprawdę ok. Mimo wszystko też nie sądzę, by zaszedł w programie daleko.

Występ Laury Samojłowicz dopiero się zaczyna, a ja już mogę stwierdzić, że będzie dobry do samego końca. Ta dziewczyna śpiewa naprawdę świetnie! Jury było bardziej sceptyczne, ale i tak oceniło ją dobrze. 

Robert Moskwa ... szczerze nie trawię tego pana. Nie robi na mnie żadnego wrażenia ani swoją grą w "M jak miłość", ani jazdą na łyżwach... ani śpiewem w "Jak oni śpiewają".

Patrycja Kazadi jako Tina Turner brzmi dla mnie trochę jak Paulina Przybysz . Mam nadzieję, że wokalistka Sistars nie obraziłaby się za to porównanie.

Jako ostatnia wystąpiła Joanna Liszowska . Mimo, że nie podoba mi się barwa jej głosu, to muszę przyznać, że zaśpiewała po prostu świetnie .

Zagrożeni są Robert Kudelski i Robert Moskwa , ale to podsumowanie not jury zaskoczyło wszystkich - na ostatnim miejscu ze średnią głosów niewiele ponad 2 znalazła się Agnieszka Włodarczyk . Słusznie, bo jej występ należał do jednego z najgorszych. Czyżby poczuła się zbyt pewnie i siadła na laurach?

Negral

Więcej o: