• Link został skopiowany

Artur Boruc porzucony przez kochankę

Dla nowej kobiety odszedł od żony i dzieci. Los bywa przewrotny i teraz to kochanka zostawiła jego.

Artur Boruc to przykład na to, że w bardzo krótkim czasie los może obrać zupełnie inny kierunek. Najpierw stał się niemalże bohaterem narodowym, by zaraz zbulwersować opinię publiczną swoim zachowaniem. W końcu postanowił zostawić żonę i związał się z dziewczyną o imieniu Sara Mannei .

Jak pisze gazeta "News of the World", związek Boruca i blondwłosej Sary też przeżywa kryzys. Dziewczyna czuła się zaniedbana i postanowiła wrócić do Polski. Znajomi pary twierdzą, że od jakiegoś czasu nie działo się między nimi dobrze. Bramkarz mocno przeżywał swój rozwód, co nie wpływało dobrze na kontakty z Sarą.

- Artur nie chciał zrobić niczego, co by sprawiło jej przykrość, ale nie dzieje się między nimi najlepiej. Nie sypiają już nawet w jednej sypialni, ale to nie pomaga. Oboje byli pod wpływem dużego stresu - mówi informator gazety. - Nikt nie wie, kiedy Sara wróci.

Sam zainteresowany na razie milczy.

ZOBACZ:

Ślub Boruca jeszcze w tym roku?

Zapłaci 10 milinów za rozwód

Boruc: "Uważam, że mam głupią pracę"

Więcej o: