Sara Mannei

Sara Mannei jest polską prezenterką telewizyjną, blogerką i stylistką. Jest żoną bramkarza reprezentacji w piłce nożnej Artura Boruca, dlatego jest szerzej znana jako Sara Boruc. Sara prowadzi bloga o tematyce modowej, przez pewien czas prowadziła program rozrywkowy „Shopping Queen”.

Imię i nazwisko: Sara Mannei
Data urodzenia: 18 września 1985
Miejsce urodzenia: Poznań
Zawód: stylistka, blogerka
Małżonek: Artur Boruc
Dzieci: Amelia, Oliwia
Facebook: facebook.com/Sara-Mannei-Boruc
Instagram: @saraborucmannei_real

Początki kariery

Sara Mannei dawniej próbowała zrobić karierę jako piosenkarka. Śpiewanie to jedna z jej większych pasji. Jakiś czas temu wystąpiła w programie „Idol”, jednak jury nie pochwaliło jej występu i zdobyła zbyt mało smsów od widzów, aby awansować do najlepszej dziesiątki programu. Po tej przygodzie postanowiła skupić się na modzie. Obecnie jest stylistką i blogerką modową. Razem ze swoimi siostrami – Ines i Nadią – prowadzi bloga poświęconego modzie. Na swoim blogu Sara sprzedaje biżuterię, którą samodzielnie projektuje. Poza tym pisze artykuły do magazynu Glamour.

Ślub Sary Mannei z Arturem Borucem

Przed związkiem z Arturem Borucem Sara była związana z Rafałem Majewskim, z którym ma córkę Oliwię. Rafał Majewski był winny działalności w grupie przestępczej, przez co odsiadywał wyrok w więzieniu. Sara spotyka się z jednym z najbardziej znanych polskich bramkarzy Arturem Borucem od 2008 roku. Ślub odbył się 1 lipca 2014 roku, cztery lata po narodzeniu pierwszej córki Sary – Amelii. Ceremonia odbyła się na wyspie Mykonos w Grecji. Jest to ulubione miejsce pary, w którym wypoczywają co roku w sezonie wakacyjnym. Ponieważ Sara jest miłośniczką mody i bacznie śledzi najnowsze trendy, jej suknia ślubna i cała stylizacja zapierała dech w piersiach. Sara Boruc postawiła na długą, szeroką spódnicę zaprojektowaną przez Zuhaira Murada, znanego projektanta pochodzącego z Bejrutu. Do spódnicy dobrała kremowy sweterek z głęboko wyciętym dekoltem na plecach.

sara mannei

Więcej o:

sara mannei

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.