Internauta krytykuje stylizację Sary Boruc. "Po co się oszpecasz?". Tak odpowiedziała, że aż poszło w pięty

Sara Boruc brylowała na paryskim Tygodniu Mody. Zdjęcia swoich stylizacja skrupulatnie publikowała w mediach społecznościowych. Odważne kreacje nie wszystkim przypadły do gustu.

Sara Boruc już dawno dała się poznać jako wielka miłośniczka mody. Żona polskiego bramkarza śledzi najnowsze trendy i zawsze stawia na niebanalne stylizacje. Nie inaczej było także podczas zakończonego niedawno Tygodnia Mody w Paryżu.

Zobacz wideo Sara Boruc przeżywa zachowanie polskich celebrytek, które chcą od niej wypożyczać ubrania

Sara Boruc na Tygodniu Mody w Paryżu. Internauci nie rozumieją jej starannych stylizacji. "Gdyby tak zdjąć to koszmarne coś..."

Boruc w ostatnim czasie ma prawdziwą obsesję na punkcie obszernych okryć wierzchnich i marynarek z wyrazistą linią ramion. Żakiety, krótkie płaszcze i futra były dopełnieniem jej stylizacji z modowego święta. Niestety, nie wszyscy internauci byli zachwyceni kreacjami, w których Sara paradowała po paryskich ulicach.

Ogromne kontrowersje wzbudził zwłaszcza szary garnitur, który gwiazda zestawiła z obszerną kurtką i beżowymi butami pokrytymi futerkiem. Na Boruc spadła fala krytyki.

Dlaczego bogaci ludzie tak bardzo lubią wyglądać jak bezdomni?
Gdyby tak zdjąć to koszmarne coś (kurtka? marynarka?) i paskudne buty, to zostałyby fajne rzeczy.
Masz tak zachwycającą figurę - po co oszpecasz ją tymi worami? (Jak już takie lubisz, twoja sprawa, daj chociaż częściej jakieś zgrabne stroje, które licują z twoją urodą i figurą) - czytamy pod zdjęciami Sary opublikowanymi na Instagramie.
 

Sara Boruc zdecydowała się odpowiedź na ostatni komentarz. Żona polskiego piłkarza pod wpisem dodała uśmiechniętą minkę, która miała chyba pokazywać jej dystans i rozbawienie słowami oburzonego internauty.

Jak podobają się wam stylizacje Sary Boruc? Rozumiecie krytykę pod jej adresem?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.