Ekskluzywny apartament Sary Boruc z widokiem na Pałac Kultury. W łazience włoskie marmury i zbyt mała garderoba

Sara i Artur Borucowie mieszkają w ekskluzywnym apartamencie w samym sercu Warszawy. Imponujący jest tu nie tylko widok z okna. Projektantka może liczyć na wiele wygód. Narzeka jednak na zbyt małą garderobę.

Sara Boruc przez lata była naczelną polską WAGs. Żona Artura Boruca z powodzeniem prowadzi swoją markę modową. Zawód piłkarza wiąże się z wiecznymi przeprowadzkami, stąd też Borucowie często się przeprowadzali. W połowie 2020 roku przyjechali z Wielkiej Brytanii do Warszawy i zamieszkali w ekskluzywnym apartamencie z widokiem na Pałac Kultury. 

Zobacz wideo Sara Boruc przeżywa zachowanie polskich celebrytek, które chcą od niej wypożyczać ubrania

Sara Boruc łączy meble z wyższej półki ze znacznie tańszymi dodatkami 

Apartament w centrum stolicy ma przeszkloną ścianę, za którą rozciąga się imponujący widok na Pałac Kultury i Nauki. Trzeba przyznać, że taka panorama zapiera dech w piersiach. 

Sara Boruc screenSara Boruc screen Fot. Instagram.com/mannei_is_her_name

W mieszkaniu są dębowe podłogi, a w łazience włoski marmur. Domownicy mogą też liczyć na spory komfort w postaci klimatyzacji. W apartamencie jest garderoba i pralnia. A tuż obok niego mieści się strefa relaksu z siłownią, klubem fitness, jacuzzi i sauną. 

Sara BorucSara Boruc Fot. Instagram.com/mannei_is_her_name

Okazuje się, że Sara Boruc zdecydowała się na wynajem tego apartamentu zwłaszcza ze względu na widok za oknami. Nie jest jednak do końca zadowolona z wyboru. W rozmowie z marką Westwing wyznała, że garderoba jest dla niej zdecydowanie zbyt mała.

To nie jest garderoba moich marzeń, a na dodatek muszę dzielić się nią z mężem - to nie jest fajne. Garderoba jest dla mnie ważna, ale w tym mieszkaniu jest bardzo mała. Wcześniej zawsze miałam bardzo dużą garderobę - powiedziała Sara Boruc.

Sara BorucSara Boruc Fot. Instagram.com/mannei_is_her_name

Celebrytka ma też ciekawy pomysł na wystrój wnętrza. Łączy drogie meble z wyższej półki z tymi nieco bardziej dostępnymi. Stąd też w apartamencie Sary Boruc znajduje się komplet sof za około 30 tysięcy złotych, ale jest też lampa za 630 złotych czy stolik za 800 złotych. Jak oceniacie styl i gust żony Artura Boruca?

Sara Boruc screenSara Boruc screen Fot. Instagram.com/mannei_is_her_name

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony. Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.