W końcu to ma być jej wieczór! Wielkimi krokami zbliża się premiera prawdopodobnie najbardziej kiczowatego filmu tego roku, czyli "Kochaj i tańcz" . Główną rolę gra w nim oczywiście Iza Miko , która od czasu rozstanie nie żyje w najlepszych kontaktach z Maciejem Zakościelnym . Problem w tym, że aktor również dostał zaproszenie na premierę i być może pojawi się na niej z nową kobietą.
Jak pisze Pudelek, Iza Miko jest przekonana, że to popsuje całą imprezę, a cała uwaga skupi się na ich spotkaniu i porównywaniu dziewczyn.
Zagroziła, że jeżeli na premierze pojawi się Maciek z Agatą, to ona nie przyjdzie - mówi informator serwisu. - Martwi się o to tym bardziej, że ona ma przyjść sama.
To się nazywa gwiazdorzenie.
Zwiastuny, zdjęcia, recenzje - zobacz wszystko o "Kochaj i tańcz" na film.gazeta.pl!
Przyjaciółka Dody opowiedziała o walce z rakiem trzustki. To był pierwszy niepokojący objaw
To zwróciło uwagę ekspertki w stylizacji Kosiniak-Kamysz. Takich słów nikt się nie spodziewał. "Tego nie da się kupić"
Spacerowała po Warszawie, aż tu nagle... Nie do wiary, co zaproponował jej nieznajomy
Katy Perry na otwarciu mundialu poruszyła cały świat. "Pokazała Shakirze, jak to się robi"
Boniek świętuje z żoną 50. rocznicę ślubu. Pod archiwalnym zdjęciem "romantyczne" życzenia. "Viva Gruba"
Posłanka PiS udawała, że rozmawia przez telefon. Nie do wiary, co zrobił dziennikarz TVN24. "Pozamiatał"
Zastrzyki z silikonu zdeformowały jej twarz. Teraz Polka pokazała efekty pierwszej operacji. "W końcu widać oczy"
Mundialowy hit dzieli kibiców. Zły wybór? Shakira nie chciałaby usłyszeć, co powiedział nam Marek Sierocki
David Beckham nie krył wzruszenia. Wtem Viktoria złapała go w objęcia. Te zdjęcia to hit