Viva Comet - już jutro!

Która gwiazda ma szanse na nagrodę? Zobaczcie wszystkich nominowanych!

Czwartek to ważny dzień w kalendarzu każdego fana muzyki. W warszawskim Instytucie Energetyki zostaną po raz kolejny przyznane nagrody Viva Comet . Jeśli nie możecie tam być, już od 20 na antenie Vivy relacja z rozdania.

W przypadku takich imprez możemy spodziewać się nie tylko emocji związanych z niepewnością, kto zgarnie statuetki. Poziom adrenaliny podnoszą występy, a czeka nas sporo niespodzianek. Na żywo podczas ceremonii wystąpią: Doda , Feel , Sokół i Pono , Stachursky, Video, Łzy, Patrycja Markowska oraz Grupa Operacyjna . Nie zabraknie również duetu twórców letniego przeboju "Zaczaruj mnie".

Gościem specjalnym tegorocznej gali będz ie kontrowersyjny duet t.A.T.u. , cz yli Julia Volkova i Lena Katina , które w swojej dotychczasowej karierze wylansowały takie hity jak "All the Things She Said", "All About Us" czy "Nas nie dogoniat".

Nazwy kategorii są z lekka dziwne, ale Kotek się nie czepia. Zróbmy małą symulację i zobaczmy, kto ma szansę na statuetkę w czwartek. Zobaczymy, czy Wasze typy pokryją się z laureatami.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.