Poszli na łatwiznę!

Wzięli sobie dużo, DUŻO młodszych partnerów!

Tak było od zawsze. Dojrzały, bogaty mężczyzna związuje się z miłym i całkiem ładnym podlotkiem. W końcu po co codziennie patrzeć na żonę? W polskim showbiznesie coraz więcej jest takich par. Epidemia dotknęła już Czarka Pazurę (46 lat, jego partnerka Edyta - 20), Janka Borysewicza (53 lata, jego partnerka Magdalena ma 30, ale już słyszeliśmy o jeszcze młodszej...) i naszej blond piękności Piotra Rubika (40 lat, jego żona Agata 22), Ktoś powiedziałby: męskie! Fajnie, że ci panowie mają tyle do zaoferowania, a młode laseczki padają na kolana. Okazuje się, że jest wprost przeciwnie. Ci macho najzwyczajniej w świecie idą na łatwiznę.

Dlaczego panowie wybierają młodsze dziewczyny? Zasada jest bardzo prosta. Taka partnerka nie jest wymagająca, jest jeszcze głupiutka i byle czym można jej zaimponować. Wystarczy dobry samochód, fajne ubrania, miłe prezenty, komplementy albo mądrość życiowa - powiedział w rozmowie z Plotkiem seksuolog dr Zbigniew Liber.

Mądrość życiowa? Chyba w przypadku Czarka Pazury , Janka Borysewicza i Piotra Rubika raczej nie o to chodziło. Ale pozostałe rzeczy się zgadzają.

Cezary Pazura, Edyta ZającCezary Pazura, Edyta Zając Cezary Pazura, Edyta Zając/MT/Forum

Seksuolog twierdzi, że nie należy tego krytykować, każdy wybiera w życiu to, co lubi i jeśli komuś taki model związku odpowiada, to może on przetrwać każdą burzę. A co z życiem seksualnym? W końcu w pewnym wieku 20 lat różnicy może stanowić problem?

Nie ma czym się przejmować. Trzeba wyczuć oczekiwania partnerki, rozmawiać z nią o nich, a teraz w zasięgu ręki zawsze jest magiczna tabletka - pociesza dr Liber.

Czarku, Janku i Piotrze! Mamy dla was pocieszenie. Dopóki wasze partnerki są młode, możecie odetchnąć.

Najbardziej niebezpieczne kochanki, to są dojrzałe kobiety, które wiedzą czego chcą. Tylko prawdziwy mężczyzna odważy się zdobyć taką partnerkę i walczyć o to, by ta namiętność z czasem przerodziła się w głęboką, erotyczną przyjaźń. Zdobyć, ale przede wszystkim utrzymać przy sobie taką kobietę - to jest ogromne wyzwanie i nie każdy facet ma odwagę stanąć na wysokości zadania. Bo taka bardzo młoda partnerka to miała kilku kochanków ale tak naprawdę nic jeszcze nie wie o seksie. \

Rafał Maserak chyba jest wyjątkiem od tej reguły. W jego przypadku chodziło raczej o parcie na szkło.

Piotr Rubik i Agata PaskudzkaPiotr Rubik i Agata Paskudzka Piotr Rubik i Agata Paskudzka/kapif

Piotr Rubik i Agata Paskudzkafot. Cezary Aszkielowicz/Agencja Wyborcza.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.