Paris Hilton dostała kopa!

Kolejna porażka Paris Hilton. Słynna blondynka dostała kopa i to nie od byle kogo - od najprzystojniejszego piłkarza świata!

Co by tu wiele mówić, Paris Hilton należy do osób, które są dość pewne siebie i nie mają zbyt wielu kompleksów. Na szczęście są również osoby, które mają inne poglądy i nie czują oporów, aby to okazywać. Biedna Paris poznała na własnej skórze gorzki smak porażki.

Choć Paris Hilton jest w stałym związku z Benji Maddenem i (podobno) bardzo go kocha, nie zaprzestała podrywać innych chłopaków. Jeśli tylko nadarzy się okazja, dziedziczka porzuca myśli o miłości do grobowej deski i ochoczo flirtuje z innymi mężczyznami. Ostatnio też próbowała to zrobić.

Fot. LUCA BRUNO AP

Paris Hilton spotkała w hollywoodzkiej knajpie Villa portugalskie ciacho, Cristiano Ronaldo . Od razu pobiegła w jego stronę, aby nawiązać miłą rozmowę podszytą romantyzmem. Jakieś było jej zdziwienie, kiedy Ronaldo po prostu ją olał.

- Paris dostrzegła Ronaldo i od razu prześlizgnęła się przez tłum kobiet, aby zwrócić na siebie jego uwagę - mówi źródło. - Później wspięła się na jedną z przyjaciółek, usadowiła się obok niego, ale on nie była nią zainteresowany.

Biedaczka musiała poczuć się zraniona. Pewnie myśli, że jak ma miliony na koncie, to wszyscy powinni być dla niej mili. Brawo Ronaldo, a Benji zastanów się, czy to dziewczyna dla ciebie!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Paris Hilton przeżyła traumę w zoologicznym!

Więcej o: