Luntek - fan Dody - w You Can Dance!

Każda okazja jest dobra, żeby się polansować. Luntek nie daje za wygraną i zgłosił się do "You Can Dance" ! Nastolatek z Gdańska chce wyjść w końcu z Internetu i pokazać co na co go stać. Czy ma na to szanse?

Luntek wyszedł z netu i w końcu postanowił spróbować swoich sił w "You Can Dance" . Tym razem zgłosił się na casting do show w Gdańsku. Jak mu poszło?

Ogólnie był spoory tłum i cały czas ludzie przybywali, nawet autokary dojeżdżały co jakiś czas:/ Jakoś po 8 zjawili się gaUa i Ruda a zaraz potem Rusin którą bardzo słabo widziałem a zresztą ona szybko uciekła do budynku. Udało mi się dorwać Rudą i zrobić z nią fotkęxD To jest bardzo sympatyczna dziewczyna, która chętnie rozdawała autografy w przeciwieństwie do gaUy który podobnie jak Rusin przepadł w budynku. Cały czas dookoła kręciła sie telewizja:D Po ponad 3 godzinnym staniu w zimnie udało sie wreszcie wejśćxD Organizatorzy puścili nam fragment piosenki, ale zamiast patrzeć na nas to gapili się w swoje kartki:/Mniej więcej jakoś 40 osób tylko miało możliwość zatańczenia przed jury. Hehe ale ogólnie i tak było fajnie bo super atmosfera tylko trochę słaba organizacja i cos mi się wydaje że to faktycznie jakieś ustawione jest. Chcieliśmy jakoś potem się dostać na chama do tego jury ale strażnik nas za nic nie wpuszczał. Został jeszcze casting w Wawie i chętnie bym się wybrał - pisze na blogu Luntek.

Tym razem Luntkowi nie wyszło, ale chłopak się nie załamuje. W końcu zostały jeszcze castingi do programu "Przebojowe dzieci", a tam Luntek z pewnością mógłby zaistnieć.

embed
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.