Michał Koterski konkurentem dla Kuby Wojewódzkiego? Głosuj!

Polsat stawia na gwiazdy. Michał Koterski nie dość, że zaśpiewa w "Jak Oni Śpiewają" , a wkrótce poprowadzi własny program. Ale to nie wszystko! Polsat zaproponował Koterskiemu też własny talk show. Czyżby Kuba Wojewódzki wykreował swojego następcę? Głosuj w sondażu Plotka! Wideo!

Trudno się już połapać w tym, co szykuje Polsat dla widzów. Jedno jest pewne Michał Koterski wyrasta na tzw. celebsa! Kilka dni temu Plotek informował, że aktor ma zostać 13. gwiazdą "Jak Oni Śpiewają" , a w kwietniu na antenie stacji pojawi się nowy program Koterskiego.

To nie wszystko! Od pewnego czasu trwają w stacji pracę nad talk show, który również poprowadzi Misiek. Nie ma się, co dziwić, bo Koterski jest niezwykle barwną postacią i przed telewizory na pewno przyciągnie tłumy. Program pojawi się prawdopodobnie na ekranach jesienią.

Ciekawe, co o tym wszystkim myśli Kuba Wojewódzki , w którego programie debiutował aktor. To musi być dopiero kłopot dla popularnego showmena, którego kariera ostatnio wisi na tzw. włosku.

Być może teraz Koterski zrewanżuje się Wojewódzkiemu i zaprosi go do własnego programu. W końcu nie można zostawić kolegi w biedzie. A Misiek obiecuje, że nie "wygryzie kolegi".

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.