Cichopek ma za dużo pieniędzy?

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel zamieszkają już wkrótce na warszawskim Wilanowie. Zakochani kupili nową rezydencję za 3,5 miliona złotych - donosi "Fakt". To w "M jak miłość" aż tak dobrze płacą?

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel są parą od dwóch lat. Przez ten czas zdążyli wygrać "Taniec z gwiazdami", zająć 4 miejsce na Eurowizji i otworzyć dwie szkoły tańca. Ostatnio zakochani postanowili zainwestować w nową nieruchomość i kupili dom na jednej z najdroższych dzielnic Warszawy, Wilanowie.

Wielu z Was zapewne zastanawia się teraz skąd Kasia i Marcin mieli aż 3,5 miliona złotych?

Photo by Ilpo Musto / Rex Features/Eastnews

Kasia Cichopek dzięki grze w serialu "M jak miłość" i prowadzeniu programu "Jak oni śpiewają" zarabia miesięcznie kilkadziesiąt tysięcy. Marcin nie pracuje już jako głównych choreograf w polsatowskim show, ale nadal prowadzi dwie szkoły tańca. Kasia i Marcin od czasu do czasu występują również na różnych pokazach tańca.

Cichopek i Hakielowi powodzi się bardzo dobrze, dlatego wiele nieżyczliwych osób uważa, że jedyne co ich łączy to interesy. Myślicie, że ta biznesowa para już się nie kocha? My że jest wręcz przeciwnie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.