Hakiel szarpie Cichopek!

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel wrócili z Londynu w świetnych humorach. Czwarte miejsce to dobry wynik, ale aktorka i tak nie do końca jest z siebie zadowolona. Co poszło nie tak?

 

Kasia była bardzo dumna z tego, że może reprezentować nasz kraj, ponieważ zawsze o tym marzyła. Nie zmienia to jednak faktu, że bardzo bała się ewentualnej porażki , jaką może odnieść w Londynie.

 

Aktorka w rozmowie z "Galą" powiedziała, że udział w konkursie to dla niej olbrzymia odpowiedzialność:

 

Bałam się, że jak coś nam nie pójdzie, to nikt nas nie wesprze. To nie była miła perspektywa szczególnie, że według zasad programu byliśmy połączeni z parami profesjonalnymi.

 

 Kasia Cichopek i Marcin Hakiel

 

Marcin i Kasia ostatecznie zajęli pierwsze miejsce wśród par mieszanych. Mimo to aktorka jest bardzo krytyczna wobec siebie:

 

Były błędy z mojej strony. Potknęłam się i prawie spadłam z podnoszenia, bo podałam źle nogę. Marcin zatańczył idealnie.

 

Całe szczęście przy Kasi był jej ukochany, który uspokajał ją w trudnych momentach:

 

Jako profesjonalny tancerz wie, co zrobić, by się nie denerwować. W drodze na parkiet zawsze mówi: "Wyluzuj. Patrz na mnie".

 

Hakiel rzeczywiście jest profesjonalistą, ale prócz tego jest tylko człowiekiem i przed wielomilionową publicznością również miał tremę.

 

Czułem w pewnym momencie, że zaczynam się usztywniać. Nie mogłem nic z tym zrobić. Dopiero uśmiech Kasi przywrócił mi luz.

 

Kasia w rozmowie z magazynem zdradziła, o co prosi Marcina przed ich wspólnymi występami:


Żeby mnie nie szarpał, nie "fukał" na mnie. Jak mnie podrzuca, to żeby robił to delikatnie, bo kiedyś mało nie rzucił mną w kamerę. Nie może też mnie klepać znienacka. Na szczęście przez dwa tańce konkursu tanecznej Eurowizji Marcin zachowywał się idealnie.

 

A kto pojedzie za rok na taneczną Eurowizję? Stawiamy albo na Foremniak i Maseraka (o ile nadal będą razem) albo Rafała Mroczka i jakąś partnerkę. A już najbardziej sprawiedliwie byłoby gdyby Dwójka zorganizowała eliminacje, które będą transmitowane przez stację i widzowie będą mogli zdecydować, kto pojedzie.

 

 Kasia Cichopek i Marcin Hakiel

 

Więcej o:
Komentarze (246)
Hakiel szarpie Cichopek!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Kasiu jestes idealną tancerką ja podziwiam cię sama kocham taniec towarzyski marzę się tak wybic jak ty . ale napewno to marzenie sie nie spelni mam tylko 12 lat .pozdro!

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Bum..Cyk Cyj Tra la, la Kasia Cichopek jest zajebista..!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Ona po prostu go kocha

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  kasiu jestem twoja imeinniczka i smię stwierdzić ze jesteś boska

 • Gość: Gość

  0

  Pozdrowienia dla Katarzyny Cichopek . Jestem twoją idolką super tańczysz napisze pani do mnie??? moje gadu-gadu 4644201

 • Gość: Gość

  0

  Może ja się nie znam.Ale strasznie lubię taniec towarzyski i moim zdaniem zatańczyli $wietnie.Ktoś ma inne zdanie?;> To jest głupi:P Tak ale aktorką też jest wspaniałą.Tylko ten jej chłopak....e tam:P

 • Gość: Gość

  0

  to cudactwo to syf
  syf

 • Gość: Gość

  0

  fajnie by było jak by jechał np.mroczek albo ten zagraniczny:)kazdy wie o kogo chodzi..............;);pfajnie tanczą no nie???
  A cichopek i CHAKIEL NIEŻLE NIEŻLE ....E MĄDRZY JAKBY ŻLE TAŃCZYLI NIE WYGRALI BY 4 MIEJSCA ...CO OD NICH CHCECIE ...PRZYNAJMNIEJ WIDAĆ TĄ HEMIE:):):):):):):):)POZDROWIONKA DLA NICH:* :* :*

 • Gość: Gość

  0

  <>fajnie,fajnie no bądzcie tacy mądrzy bo napewno wśrud was nie ma profeSjonalisty ja np.MARCIN umie tańczyć widać między nimi tą hemie;)i fajnie to wychodi w tańcu ....są fajni i wszystko.A I OBY W TELEWIZJI BYŁO TEGO DUŻO!!!!TO WKRĘCA<>

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX