Kasia Cerekwicka polską Mariah Carey?

Nie ma żadnych wątpliwości, że Kasia Cerekwicka jest polską specjalistką od piosenek w modnych rytmach r'n'b. Piosenkarka właśnie wydała swój trzeci album "Pokój 203", który łudząco brzmi jak hity amerykańskiej gwiazdy Mariah Carey.

Cerekwicka musi być naprawdę zafascynowana amerykańską gwiazdą skoro coraz bardziej się do niej upodabnia. Nie tylko muzycznie, ale również kopiuje nawet jej image.

Najnowszy teledysk Kasi do singla Zostań nie pozostawia żadnych złudzeń. Cerekwicka chce być polską Mariah Carey.

Plan najnowszego teledysku polskiej wokalistki nieco różni się od tego, który nakręciła dwa lata temu Mariah do piosenki We Belong Together. Różni się, ale niewiele. Ale nie ma żadnych wątpliwości, że twórcy teledysku Kasi wzorowali się na tym, który podbił serca fanów Carey na całym świecie.

Cukierkowe miny, skąpe odzienie i zdjęcia robione w łóżku szczególnie upodobała sobie Mariah . Teraz przyszedł również czas na Kasię. Aż strach pomyśleć, że Kasia w najbliższym czasie mogłaby zdecydować się na wypuszczenie na rynek własnych perfum, tak jak to zrobiła amerykańska gwiazda kilka dni temu.

Trochę się martwimy o Kasię, bo to zdolna dziewczyna, która wcale nikogo nie musi naśladować. Jednak o tym jak blisko jest Cerekwickiej do jej amerykańskiej koleżanki możecie sami się przekonać. Obejrzyjcie dwa teledyski i wówczas zobaczycie podobieństwa. Widać je gołym okiem.

We belong Together - Mariah Carey

Zostań - Kasia Cerekwicka

Kasiu! Bądź sobą! Naprawdę warto.

Więcej o: