Monika Olejnik niczym Angelina Jolie? Dziennikarka w odważnej sukience odsłoniła zgrabną nóżkę

Monika Olejnik znana jest z ekstrawaganckich wyborów modowych. Nie boi się eksperymentować ze stylem, a jej zestawy rzadko kiedy uchodzą za nietrafione. Dziennikarka zjawiła się na premierze filmu o Kubie Błaszczykowskim. W odważnej sukience grała zgrabną nogą.

Monika Olejnik związana jest ze stacją TVN. Dziennikarka od 1997 roku, z trzyletnią przerwą, prowadzi program publicystyczny "Kropka nad i", do którego zaprasza polityków. Nie boi się brać ich w krzyżowy ogień pytań, jest dociekliwa i słynie z ciętego języka. Dziennikarka kocha też modę i regularną aktywność fizyczną. Zjawiła się na premierze dokumentu o życiu Jakuba Błaszczykowskiego. Na InstaStories opublikowała zdjęcie z byłym piłkarzem i jego żoną. Uwagę zwraca natomiast sukienka Olejnik. Postawiła na takim sam kolor stylizacji, jak Agata Błaszczykowska, z tym że kreacja dziennikarki była o wiele odważniejsza. 

Zobacz wideo Czy artyści powinni manifestować swoje poglądy polityczne? Monika Olejnik krótko i na temat

Monika Olejnik gra nóżką w odważnej kreacji. Jest efekt "wow" 

Monika Olejnik lubuje się w ubraniach i dodatkach od luksusowych marek. W garderobie dziennikarki nie brakuje również odważnych kreacji. Chętnie podąża za trendami w modzie, nawet wówczas, gdy uchodzą one za kontrowersyjne. Styl dziennikarki można określić jako elegancki, z nutką ekstrawagancji. 

Monika Olejnik znana jest również z tego, że promuje i zachęca fanów w mediach do podjęcia regularnej aktywności fizycznej. Inspiruje się sportowcami, dlatego nie mogło jej zabraknąć na premierze filmu "KUBA", który opowiada o życiu Błaszczykowskiego. Wizytą z wydarzenia pochwaliła się na InstaStories, gdzie znalazł się kadr, na którym zapozowała z byłym już pałkarzem i jego żoną. Można zauważyć, że Olejnik tego wieczora zdecydowała się na kreację w czerwonym odcieniu, podobnie jak żona sportowca. Jednak sukienka dziennikarki była o wiele odważniejsza, miała asymetryczny dół i przy okazji odsłoniła zgrabną nogę Olejnik. Do zestawu dziennikarka dobrała czarne kozaki w szpic, a także pasujący kolorystycznie pasek, który podkreślił jej talię. 

Monika Olejnik gra nóżką w odważnej kreacji. Jest efekt 'wow'Monika Olejnik gra nóżką w odważnej kreacji. Jest efekt 'wow' Monika Olejnik gra nóżką w odważnej kreacji. Jest efekt 'wow'. Fot. Instagram/ monikaolejnik_official

Dziennikarka na wydarzeniu grała nogą, niczym Angelina Jolie w słynnej już kreacji z Oscarów w 2012 roku. Cała stylizacja Moniki Olejnik wypadła stylowo, ale nie nudno czy wyzywająco. Podkreśliła również jej wysportowaną figurę. Wiadomo, że Olejnik ciężko nad nią pracuje. Nie zawsze jednak jadła zdrowo, z czasem zmieniła podejście do żywienia, wykluczyła jeden produkt z menu, co szybko dało efekty. Od tamtej pory czuje się znacznie lepiej. Jak wam się podoba jej modowy zestaw? Więcej zdjęć znajdziecie w naszej galerii na górze strony. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.