Monika Olejnik ma 67 lat i zachwyca figurą. Znamy jej sposób. Wykluczyła jeden produkt

Monika Olejnik jest w świetnej formie. Dziennikarka podkreśla, że jest bardzo aktywna na co dzień. A co jeszcze jest jej sekretem?

Monika Olejnik jest popularną dziennikarką, związaną ze stacją TVN. Od 1997 roku, z trzyletnią przerwą, prowadzi program publicystyczny "Kropka nad i". Gwiazda uwielbia modę i gdy tylko jest okazja, pokazuje się w wyszukanych kreacjach. Monika Olejnik lubi też podkreślić swoją zgrabną figurę. Czemu ją zawdzięcza?

Zobacz wideo Ci politycy nie przyjdą do programu Moniki Olejnik

Monika Olejnik nie zawsze jadła zdrowo. Co wyeliminowała z diety?

Monika Olejnik w rozmowie z "Wprost" przyznała, że ciężko pracowała i nie dbała o to, co znajduje się na jej talerzu. Wtedy żywiła się tym, co można przekąsić na szybko, przede wszystkim bułkami i... herbatnikami. "Zawsze się dziwnie żywiłam, jadłam tylko wieczorami, kanapki, dużo i szybko. Głównie dlatego, że biegałam z mikrofonem radiowym od rana do wieczora" - mówiła. Nie wpływało to dobrze na jej zdrowie i sylwetkę. Z czasem zmieniła jednak podejście do diety. Ograniczyła przede wszystkim mięso.

Jakoś tak mnie naszło i pewnego dnia przestałam jeść czerwone mięso, jadłam tylko drób. (…) A któregoś razu obudziłam się i przestałam jeść drób. Przyśniła mi się ta biedna kurka, chociaż one nie są mądre, ale zawsze to kurki… I przyśniła mi się kaczka

- opowiadała.

Monika Olejnik nie zrezygnowała jednak z ryb. "Na szczęście ryby i owoce morza jem z przyjemnością, popijając oczywiście dobrym winem" - dodała. Dziennikarka jest także fanką kuchni włoskiej, co można było zobaczyć na jej Instagramie, gdy przygotowywała krem z pomidorów w stylu sycylijskim.

 

Monika Olejnik dba o regularną aktywność fizyczną

Monika Olejnik lubi sport, co od razu widać w jej mediach społecznościowych. Wiele razy publikowała nagrania czy zdjęcia z treningów. W rozmowie z Party ujawniła, jakie są jej ulubione sposoby na to, aby zachować dobrą formę. "Dużo biegam, ćwiczę. Przynajmniej cztery razy w tygodniu ćwiczę: bieganie, chodzę na fitness. Jestem bardzo aktywna" - powiedziała. Na Instagramie dziennikarki możemy zauważyć także, że trenowała boks. Monika Olejnik lubi także popularny plank, czyli deskę, która jest idealnym ćwiczeniem na umięśniony brzuch.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.