Jakub Błaszczykowski na premierze filmu "Kuba". Towarzyszyła mu żona

W warszawskim KinoGramie odbył się oficjalny pokaz filmu "Kuba". Na premierze filmu biograficznego pojawił się jego główny bohater, Jakub Błaszczykowski. Towarzyszyła mu pięknie ubrana żona.

Na czerwonym dywanie podczas premiery filmu "Kuba" pojawił się główny zainteresowany, o którym opowiada cała produkcja - Jakub Błaszczykowski. Mężczyzna u boku miał swoją ukochaną żonę, z którą jest już prawie od 15 lat. Zobaczcie, jak prezentowali się na ściance.

Zobacz wideo Światowy gigant pokaże film o Jakubie Błaszczykowskim. Jest pierwszy zwiastun filmu "KUBA"

Jakub Błaszczykowski z żoną u boku na premierze swojego biograficznego filmu

Jakub Błaszczykowski to jeden z najbardziej lubianych polskich piłkarzy, który już zakończył karierę. Mężczyzna miał trudne dzieciństwo, ale nigdy się nie poddawał. Na bazie jego życia powstał film "Kuba", który dostępny będzie na jednej z platform streamingowych już 23 lutego. Na premierze sportowiec pojawił się w towarzystwie pięknej żony, Agaty, która wybrała się na wydarzenie w długiej, eleganckiej, czerwonej sukience, która eksponowała jej dekolt. Stylizacja miała na brzuchu marszczenie, a przy lewej nodze wycięcie. Jeśli chodzi o buty, kobieta postawiła na wysokie sandały znanego projektanta w jasnym kolorze. Ciemne włosy uczesane były w wysoki kucyk, choć zostawiono luźne pasma z przodu twarzy. Żona znanego piłkarza dopasowała do całości długie, srebrne kolczyki i prosty zegarek. Błaszczykowski postawił na klasykę - czarną, welurową marynarkę i garniturowe spodnie tego samego koloru, które połączył z eleganckimi butami. Ubrał do tego białą koszulę, a także ciemną muszkę. Małżeństwo z uśmiechami pozwała na ściance. Więcej zdjęć pary znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Jakub Błaszczykowski na premierze filmu 'Kuba'. Towarzyszyła mu żonaJakub Błaszczykowski na premierze filmu 'Kuba'. Towarzyszyła mu żona Fot. KAPiF.pl

Jakub Błaszczykowski o swoim życiu w filmie "Kuba"

To już druga produkcja biograficzna z polskim sportowcem, którą będziemy mogli podziwiać w ramach współpracy z jedną z największych platform streamingowych. Wcześniej widzowie zobaczyli produkcję "Lewandowski-nieznany" o historii Roberta Lewandowskiego. Tym razem twórcy postanowili skupić się na Jakubie Błaszczykowskim. Sportowiec był 109-krotnym reprezentantem Polski, kapitanem drużyny narodowej oraz piłkarzem Borussi Dortmund, z którą zdobył Puchar Niemiec, a także dwukrotnego mistrza Niemiec. Cała produkcja skupi się zarówno na początkach jego kariery, jak również jej zakończeniu. W poruszającym filmie widzowie będą śledzić drogę do sukcesu - zarówno wzloty, jak i upadki popularnego "Kuby". 

W moim życiu wiele razy się potykałem i się tego nie wstydzę. Wręcz przeciwnie, mam nadzieję, że moja historia stanie się inspiracją dla młodego pokolenia. Bo po każdej porażce można się podnieść. Podczas pracy z ekipą filmową nie gryzłem się w język, nie chowałem się za wyuczonymi formułkami. I cieszę się, że tę autentyczność udało się przenieść na ekran 

- wyznał Błaszczykowski w komunikacie prasowym.

Jakub BłaszczykowskiJakub Błaszczykowski KAPIF.pl / KAPIF.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.