"Rolnik szuka żony". Marta Paszkin pokazała się w bikini po ciąży. Fani rozpisują się na temat... ryb

Marta Paszkin zasłynęła dzięki programowi "Rolnik szuka żony". Wraz z Pawłem Bodziannym tworzą parę, która budzi duże zainteresowanie internautów. Kobieta postanowiła wstawić na Instagrama zdjęcie w bikini. Co na to fani?

Martę Paszkin obserwuje na Instagramie ponad 100 tys. osób. Z licznym gronem fanów chętnie dzieli się kadrami z chwil spędzanych w gronie rodziny. Ostatnio gwiazda "Rolnik szuka żony" wybrała się na familijny wyjazd do Egiptu. Nie mogło zatem zabraknąć zdjęcia w kostiumie kąpielowym.

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Marta Paszkin pokazała, jak zmieniło się jej ciało półtora tygodnia po porodzie

Marta Paszkin wypoczywa w Egipcie. Pokazała się w bikini

Uczestniczka show TVP wypoczywa na wakacjach. W najnowszym poście pokazała się we wzorzystym bikini. Tak Marta prezentuje się po ciąży - w czerwcu 2022 roku powitała na świecie syna Adama.

Paszkin pozująca na tle błękitnego morza wywołała na Instagramie dyskusję na temat astrologii. Nawiązała bowiem w opisie do swojego znaku zodiaku.

Mam tu jakieś zodiakalne rybki? Przez najbliższy miesiąc, do 20.03, urodziny będą obchodzić osoby urodzone właśnie spod tego znaku (a w tym ja) - napisała.
 

Wygląda na to, że bohaterka "Rolnik szuka żony" dużo wie o zodiakalnych rybach. Wymieniła ich wady i zalety.

Kochamy wodę i podobno jesteśmy bardzo rodzinne, empatyczne i uduchowione. Z wad to ryby np. są podatne na uzależnienia. Nie potwierdzam! Zresztą żadnych wad nie potwierdzam, zalety za to wszystkie - dodała żartobliwie.

Tym samym wywołała obszerną dyskusję w komentarzach. Fani Paszkin będący zodiakalnymi rybami podzielili się swymi spostrzeżeniami.

Rybka z 13 marca i właśnie za trzy tygodnie będę świętować urodziny w Egipcie. Aha, i nie mam żadnych uzależnień, więc również się z tym nie zgadzam.
Nie przepadam za wodą, wolę kąpiele słoneczne, empatia - a i owszem. Uduchowiona? Tak sobie. Za to uparta jak baran, a nie ryba. Na szczęście z wiekiem odpuszczam, nie warto czasem się upierać. Rodzinna - o, tak!

Zgadzacie się z analizą Marty Paszkin dotyczącą zodiakalnych ryb?

Zobacz też: Marta Paszkin pokazała kreację na swoją studniówkę. "Wyglądałam jak własna mama" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.