Przez wyłupiaste oczy porównywana jest do Golluma z "Władcy pierścieni". Internauci sugerują chorobę. Odpowiedziała

Tiktokerka zwróciła uwagę internautów niesamowicie dużymi oczami. Kobieta ciągle jest pytana, czy nie są wynikiem choroby. Przyczyna jest jednak inna.

Samantha McNab, która na TikToku działa jako @sam.mcnab ma wyjątkowo duże oczy. Kiedy zaczęła nagrywać filmiki i publikować je na platformie była krytykowana za wygląd. Internauci bezlitośnie porównywali ją do Golluma z "Władcy pierścieni" czy postaci z kreskówek. Kobieta udowodniła, że ma dystans i nie przejmuje się głupimi komentarzami. Na przekór hejterom zaczęła nagrywać filmy, na których specjalnie stroi miny z wytrzeszczonymi oczami. 

Zobacz wideo Co Katarzyna Cichopek przegląda na TikToku i jakie wrażenie robią na niej uczestnicy programu "You can dance"?

Jillian RogueJillian Rogue straciła aż 90 kilogramów. Ta radykalna przemiana zirytowała fanów

TikTokerka ma wielkie oczy. Szybko stała się obiektem hejtu. Znalazła jednak na to sposób

Samantha McNab przez swoje wyjątkowo duże oczy szybko stała się przedmiotem żartów i uszczypliwych porównań.

Ludzie opowiadają różne szalone rzeczy na temat tego, kogo przypominam – od postaci Tima Burtona, robaków, Nicole Richie, Jasia Fasoli, Golluma po postaci z kreskówek - wyznała w rozmowie z needtoknow.online.

Internauci sugerowali, że wyłupiaste oczy są spowodowane chorobą, ale jak wyznała sama Samantha, jest kompletnie zdrowa i duże oczy po prostu zawdzięcza genom. Samantha zdecydowała, że najlepszym sposobem na nieprzychylne komentarze będzie przekorne nagrywanie TikToków, na których intencjonalnie będzie demonstrować to, czym obdarzyła ją natura. 

W przeszłości byłam badana, duże oczy są po prostu w moich genach i pojawiają się w mojej rodzinie - wyznała w rozmowie z portalem.

Jak Samantha McNab odnosi się do komentarzy, które pojawiają się pod publikowanymi przez nią filmikami? Jak sama przyznała, teraz podchodzi do nich z dystansem. 

Uważam, że wiele komentarzy jest całkiem zabawnych. Nawet mnie się wydaje, że rzeczy, które mogę zrobić z moimi oczami, mogą być dziwne i trochę przerażające, ale ludzie to uwielbiają - podsumowała.

"Magiczne" oczy Samanthy McNab zobaczycie w nagraniu poniżej. 

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

Adriana KalskaKalska pokazała się bez grama makijażu. Fani komplementują: Zachwycasz

Zobacz też: "Chłopaki do wzięcia". "Bodyguard" urządził się na bogato. Złoto i kolekcja trunków. Ksiądz pozazdrościł koca z Jezusem

 
Więcej o: