Jarosław Kaczyński w szpitalu

Jarosław Kaczyński trafił do szpitala. Rzecznik PiS uspokaja.

Jarosław Kaczyński przebywa w szpitalu, ale to jest dużo wcześniej zaplanowana wizyta - zapewnił rzecznik Prawa i Sprawiedliwości Rafał Bochenek.

Zobacz wideo Kaczyński brnie w narrację o młodych kobietach pijących alkohol

Jarosław Kaczyński w szpitalu. Co się stało? Jest komentarz rzecznika

Na te moment niewiele wiadomo na temat stanu zdrowia prezesa Prawa i Sprawiedliwości. 

Wszystko przebiega zgodnie z planem. Proszę się nie martwić. Naprawdę wszystko jest w porządku -uspokajał Rafał Bochenek podczas konferencji prasowej.

Taka informacja pojawiła się, ponieważ podczas konferencji padło pytanie o to, czy to prawda, że Jarosław Kaczyński jest obecnie w szpitalu i "jest wyłączony z jakichkolwiek aktywności". 

PAP podaje, że powodem hospitacji Jarosława Kaczyńskiego ma być planowana operacja kolana. Przypomnijmy, że prezes PiS-u już od dawna zmaga się z problemami ortopedycznymi. Rok temu pojawiły się doniesienia, że ma przejść operację wstawienia endoprotezy stawu kolanowego. Prezes miał wówczas odwlekać decyzję o leczeniu i operacji.

Już teraz widać, że Kaczyński ma duże problemy z chodzeniem. A ból na ogół wpływa na intelekt, samopoczucie i pewność siebie - mówił wówczas w rozmowie z "Super Expressem" politolog prof. Kazimierz Kik.

Przypomnijmy, że trzy lata temu Jarosław Kaczyński przeszedł zabieg wstawienia endoprotezy w drugim kolanie. W sieci nie brakowało też zdjęć i nagrań, na których widać, że polityk porusza się o kulach. 

ZOBACZ TEŻ: 101-letnia kobieta zdradziła sekret długowieczności. Jarosław Kaczyński będzie w szoku

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.