Syn gwiazdy disco polo oskarżony. Danielowi M. grozi więzienie

Daniel M. znowu może mieć kłopoty. Tym razem chodzi o znieważeniem sędzi. Prokuratura Rejonowa w Ostrowi Mazowieckiej wniosła akt oskarżenia. Synowi znanego wokalisty disco polo grozi nawet rok pozbawienia wolności.

Daniel M. kolejny raz ma problemy z prawem. Wszystko wydarzyło się zaraz po ogłoszeniu wyroku sądu, kiedy mężczyzna otrzymał karę dziesięciu miesięcy więzienia w zawieszeniu, dziesięciu tysięcy złotych grzywny oraz sześcioletni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Syn znanego wokalisty disco polo chyba niespecjalnie się przejął wyrokiem, ponieważ jakiś czas potem obraził w mediach społecznościowych sędzię, która wydała wyrok. Teraz Prokuratura Rejonowa w Ostrowi Mazowieckiej skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko Danielowi M.

Zobacz wideo Top 3 "mądrości" gwiazd

Krzysztof RutkowskiZ usług Rutkowskiego korzystali Górniak czy Pazura. Szukał też Madzi z Sosnowca

Daniel M. stanie przed sądem. Odpowie za obrazę sędzi

Daniel M. kolejny raz jest w poważnych tarapatach. Jeszcze w grudniu zeszłego roku pisaliśmy o tym, jak  w mediach społecznościowych mężczyzna znieważył sędzię. Opisał ją wtedy tymi słowami:

Z pozdrowieniami dla tych, co myślą, że sterują prawem, a tak naprawdę są niczym i brakuje im w życiu chłopa. Wydając niesprawiedliwy wyrok, który prawdopodobnie został wydany przez czystą niechęć do drugiego człowieka i zazdrość (...). Sześć lat to cię twój chłop robił i nie zrobił, gdyż stwierdził, że takie barachło nie ma uczuć i nawet nie ma co kontynuować. Won pedałówo, co się masz za boga. Pilnuj swojego życia, a nie oceniasz innych, chamie - napisał wulgarnie Daniel M.

Nie da się ukryć, że tego typu wypowiedzi są absolutnie niedopuszczalne, dlatego, jak informuje Polska Agencja Prasowa, do sądu w Ostrowi Mazowieckiej trafił już akt oskarżenia w tej sprawie. Nie został jeszcze ustalony terminu rozprawy. Ta informacja pojawiła się w mediach przez wypowiedź szefowej Prokuratury Okręgowej w Ostrołęce Doroty Łady. Zdaniem prokuratury M. we wpisach z 7-9 grudnia 2021 roku zniesławił i znieważył sędzinę z Białegostoku. 

Podejrzany na swoim profilu w tym serwisie umieścił "znieważające, wulgarne i obelżywe wpisy na temat sędziego Sądu Okręgowego w Białymstoku oraz pomówił pokrzywdzoną o takie zachowanie i właściwości, które naraziły sędziego na utratę zaufania potrzebnego do wykonywania zawodu - donosił "Super Express".

Zobacz też: Daniel M. oświadczył się byłej dziewczynie! Kupił nietypowy pierścionek

Betty White, Dwayne Johnson, MadonnaTe gwiazdy mają na koncie wpisy do księgi rekordów Guinnessa. Nie które nawet kilka

Więcej o: