"Ślub od pierwszego wejrzenia". Agnieszka zapowiada zmiany. "Moje ciało mówi dość"

Agnieszka z siódmej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" rozpoczęła walkę o idealną figurę. Uczestniczka zdecydowała się na wiele wyrzeczeń.

Więcej aktualnych informacji na temat uczestników popularnych programów telewizyjnych znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Wydawało się, że te pary przetrwają

Agnieszka Miezianko była uczestniczką siódmej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Choć początkowo wydawało się, że ona i jej programowy mąż tworzą idealną parę, ich relacja nie przetrwała próby czasu. Białostoczanka nie ustaje w poszukiwaniu miłości. Ostatnio postanowiła jednak skupić się na sobie i wprowadzić spore zmiany w życiu.

'Big Brother'"Big Brother" zrobił z nich sławy. Przyczyny śmierci Baranowskiej do dziś nie są znane

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Agnieszka zapowiada zmiany. "Moje ciało mówi już dość"

Dzięki udziałowi w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" Agnieszka zdobyła dużą popularność. Na instagramowym profilu zgromadziła już ponad sto tysięcy obserwujących. Niedawno programowa żona Kamila przyznała, że obecny tryb życia źle wpływa na jej samopoczucie.

Moje ciało mówi już dość szybkiego i niezdrowego życia - wyznała za pośrednictwem InstaStories.

Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zapowiedziała zmianę diety, rezygnację z używek oraz planując regularnie ćwiczyć.

Więc... 30-dniowe wyzwanie: Bez przekąsek, nawet chipsów. Bez używek - ani alko, ani papierosów. Bez fast foodów na mieście (to chyba najprostsze) i codzienne ćwiczenia. PS. Raz w tygodniu będę mogła robić cheat meal. Żebyście mnie nie ukamieniowali, jak się złamię - zakomunikowała.

Agnieszka 'Ślub od pierwszego wejrzenia'Agnieszka 'Ślub od pierwszego wejrzenia' Instagram/ malamizii

Anna Lewandowski i Robert LewandowskiAnna i Robert Lewandowscy poszli na imprezę na Ibizie

Białostoczanka zapytała internautów, czy wierzą, że uda się jej podołać wyzwaniu. Zachęcała też fanów, aby się do niej przyłączyli. Programowy mąż uczestniczki ostatnio również nie zaniedbuje treningów. Kamil chętnie chwali się muskulaturą w mediach społecznościowych. Kilka tygodni temu wziął nawet udział w Runmageddonie.

Więcej o: