"Rolnik szuka żony". Czas na zmiany w życiu Elżbiety. Uczestniczka popularnego show podzieliła się radosną informacją

Elżbieta Czabator zdradziła, jakie ma plany na przyszłość. Szykują się zmiany w życiu uczestniczki ósmej edycji "Rolnik szuka żony".

Więcej informacji na temat uczestników popularnych programów telewizyjnych przeczytasz na stronie Gazeta.pl. 

Pomimo tego, że Elżbieta Czabator nie odnalazła miłości w kultowej produkcji TVP, to udział w show przyniósł jej sławę i sympatię widzów. W rozmowie z dziennikarzami programu "Pytanie na śniadanie" wyznała, że myśli o przeprowadzce i nowym biznesie.

Paulina Krupińska, Sebastian Karpiel-BułeckaKrupińska była w związku, kiedy poznała Karpiela-Bułeckę. Połączył ich przypadek?

Zobacz wideo Na oczach widzów programu "Rolnik szuka żony" wielu uczestników znalazło miłość

"Rolnik szuka żony". Rozpoczyna się nowy rozdział w życiu Elżbiety Czabator

Na początku grudnia 2021 roku w sieci pojawiła się informacja, że Elżbieta Czabator planuje sprzedać dom i gospodarstwo, które mieliśmy okazję oglądać w programie. Uczestniczka ósmej edycji "Rolnik szuka żony" postanowiła rozpocząć nowy etap w życiu.

Niestety przychodzi w życiu taka chwila, kiedy już wiesz, że to czas na jakąś zmianę. Z bólem przyznaję, że chcę sprzedać swój dom (czy też posiadłość, jak niektórzy to określają). Dla mnie to nie tylko posiadłość. To długi kawał mojego życia i to dosłownie jest mnóstwo rzeczy, w które włożyłam całe swoje serce i stworzyłam je najlepiej i najpiękniej, jak potrafiłam - napisała Elżbieta.

Cała działka ma 2,65 ha. Na tej imponującej powierzchni usytuowane są dwa domy, a także budynek gospodarczy, domek letniskowy i staw z molo. Wnętrze 160-metrowej posiadłości było dokładnie zaprezentowane w programie.

Okazuje się, że to jednak nie koniec zmian. Oprócz przeprowadzki najprawdopodobniej do Krakowa Elżbieta chciałaby otworzyć własny butik. Dobieranie różnych stylizacji sprawia 56-latce bardzo dużo przyjemności. Uczestniczka kultowego show uważa, że wiek nie jest żadnym ograniczeniem, jeśli chodzi o zabawę modą. Życzymy jej powiedzenia realizacji marzeń. 

Maciej RockMaciej Rock miał dosyć telewizji. "Pojawiła się szansa, żeby od tego odejść". Czym się teraz zajmuje?

Więcej o: